Перелік новин     Субота, 26 серпня 2017 - 10:46

Депортованій дружині дозволили знову повернутись у Британію

Депортованій дружині дозволили знову повернутись у Британію

Громадянці Сингапуру, яку раніше було депортовано зі Сполученого Королівства, навіть попри те, що вона прожила у Британії понад 27 років, знову дозволили в'їзд у Сполучене Королівство.Як повідомлялось раніше, пані Irene Clennell, 53 роки, яка 27 років прожила зі своїми чоловіком та дітьми, які є громадянами Британії, було депортовано назад у Сингапур у лютому цього року.

Пані Кленел каже, що почувається так, ніби з нею обходились, як з якоюсь терористкою.

Речники Внутрішніх Справ СК (Home Office) повідомили, що кілька днів тому пані Айрін Кленел було офіційно вручено візу дружини громадянина СК.

Пані Кленел мала дозвіл на постійне проживання у СК (indefinite leave to remain, скор. ILR), якій вона отримала ще у 1992 році.

Проте, вона разом зі своєю сім'єю довгий час мешкали у Сингапурі, де вони доглядали за її старенькою мамою, що врешті-решт порушило вимоги дозволу ILR і тому у Внутрішніх Справах СК було вирішено, що пані Айрін підлягала депортації.

Чинні міграційні правила кажуть, що коли ви маєте дозвіл на постійне проживання у СК, то ви можете бути поза межами країни безперервно не більше ніж 2 роки.

Жінка кілька разів намагалась подавати апеляцію на рішення Внутрішніх Справ про її депортацію та заборону для неї на в'їзд у СК, але довгий час всі її намагання були марними.

Проте, врешті-решт, їй все ж таки було видано візу дружини громадянина Великої Британії, тобто було знову дозволено в'їзд на територію СК.

У своїй офіційній заяві, Внутрішні Справи наголосили: "Пані Кленел було вручено візу дружини громадянина СК з тих причин, що її остання заява відповідає всім вимогам чинних міграційних правил щодо видачі візи дружині громадянина Сполученого Королівства.
Цей факт жодним чином не перекреслює та не заперечує попередніх рішень Внутрішніх Справ, коли пані Кленел подавала заяви на подовження свого статусу постійного проживання у Великій Британії, умови якого вона раніше порушила.
Упродовж всього того часу, відколи вона залишила СК, вона мала повне право повторно подавати заяви на отримання візи на основі шлюбних стосунків з громадянином СК, чим вона і скористалась і саме на основі цього їй було знову дозволено в'їзду у Сполучене Королівство.".джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-tyne-41052984


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju