Перелік новин     Оновлено: Середа, 06 вересня 2017 - 10:44

Ryanair обмежує кількість багажу у салонах літаків

Ryanair обмежує кількість багажу у салонах літаків

Найбільша у Європі бюджетна авіакомпанія сьогодні заявила, що від листопада цього року багато пасажирів більше не зможуть брати з собою по дві сумки чи валізи у салони літаків.Якщо пасажири матимуть другий ручний багаж, то вони зможуть залишити його біля воріт без додаткової оплати.

У компанії пояснюють, що вимушені піти на такий крок через те, що все більша кількість багажу, який люди беруть з собою в салон стає причиною все частіших затримок рейсів.

Від листопада цього року пасажири Ryanair зможуть брати з собою по два багажі у салон тільки тоді, коли матимуть оплачену пріоритетну посадку (priority boarding).

Але разом з цим компанія знижує оплату за перевезення багажу від £35 до £25 за кожну валізу та одночасно підвищує дозволену вагу валіз від 15 до 20 кг.

Речники компанії кажуть, що вони стали жертвами своєї власної "доброти" після того, як стали однією з авіакомпаній, котра дозволяє пасажирам брати в салон по дві штуки багажу замість однієї, як це має місце у багатьох інших компаніях. Це у свою чергу призвело до того, що люди масово завалюють салони літаків валізами, що призводить до затримок багатьох рейсів.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-41171871


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju