Перелік всіх новин

Королівські відзнаки на честь дня народження королеви

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсПопри те, що 51% всіх відзначених у цьому році є жінки, тільки сім з них було зроблено дамами у порівнянні з тим, що лицарями у цьому році було зроблено 33 чоловіків.

У переліку найвищих відзнак на честь дня народження королеви у цьому році чоловіки переважають жінок у майже п'ять разів.

Серед відзначених є комедіант Лені Генрі, представник профспілок Пол Кенні та поет-виконавець Ван Морисон.

Голова комітету королівських відзнак, Сер Джонатан Стівенс зізнається, що у процесі присвоєння титулів все ще існує певна гендерна нерівність, але вона швидко знижується. Проте він стверджує, що комітет намагається представити якомога ширше коло номінантів і для цього тісно співпрацює з різними департаментами та організаціями.

Серед відзначених жінок також є Лора Бейтс, 28 років, яка є засновницею Проекту Щоденний Сексизм (Everyday Sexism Project), яка також отримала BEM (Медаль Британської Імперії) за заслуги у досягненні гендерної рівності.

У переліку також пані Заріне Харас, засновниця прохацького вебсайту JustGiving.com та професорка психології оксфордського університету, Франсес Ешкрофт.

Багато з британських республіканців (рух за Британію без монархії) вважають, що ці відзнаки пропагують жебрацтво, від'як вони здебільшого даються тим, кому вдається назбирати якомога більше грошей у різних благодійних акціях.

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЛора Бейц - засновник Проекту Щоденний Сексизм

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсКевін Спейсей Подібні статті:

Гамильтона висунули на лицаря Гамильтона висунули на лицаря22.11.2020джерело: http://www.theguardian.com/