Всі новини     Оновлено: Понеділок, 25 вересня 2017 - 10:26

Петицію за продовження ліцензії Uber у Лондоні підписало вже понад 700К

Петицію за продовження ліцензії Uber у Лондоні підписало вже понад 700К

Від минулої п'ятниці до цієї години вже більше ніж 742 тисячі осіб підписали петицію проти заборони роботи перевізної компанії Uber у Лондоні.Разом з цим, мер Лондону, пан Садик Хан, сьогодні звинуватив Uber у тому, що вона чинить агресивний публічний тиск на владу міста.

Стало також відомо, що Uber подає в суд на TfL проти цього рішення. Про це компанія повідомила в неділю на своїй сторінці у мережі Туитер.

Якщо ви також вважаєте, що TfL повинне продовжити дію ліцензію Uber на території Лондону, то можете підписати петицію, зайшовши на інтернет сторінку https://www.change.org/p/save-your-uber-in-london-saveyouruber


Субота, 23 вересня 2017 - 15:24

Більше ніж 40 тисяч лондонських водіїв, котрі працюють через інтернет додаток Uber, втратять свою роботу через те, що регулятор лондонського транспорту (Transport for London, скор.: TfL [ті-еф-ел]), вирішив не продовжувати ліцензію цієї, на весь світ відомої, компанії.

У TfL заявили, що після глибокого аналізу роботи Uber [юба] вони прийшли до висновку, що остання "не відповідає стандартам" пасажирських перевізників Лондону. Вони кажуть, що їх рішення не продовжувати ліцензію Uber базується на "занепокоєннях з огляду на безпеку громадськості".

Речники Uber вже заявили, що будуть оскаржувати це рішення через суд і кажуть, що ця заборона демонструє той факт, що Лондон зачиняється для інноваційних компаній.

У TfL стверджують, що найбільші занепокоєння у них викликали підхід Uber у проведенні перевірок своїх водіїв на безпеку роботи з пасажирами, а також чисельні повідомлення про вчинення окремими водіями серйозних кримінальних злочинів та повідомлення про сексуальні домагання.

Варто зазначити, що ця заборона стосується тільки Лондону, і на решту території СК не розповсюджується.

Дія чинної ліцензії Uber у Лондоні завершується 30 вересня цього року.

За останніми даними на компанію Uber у Лондоні працює приблизно 40 тисяч водіїв, котрі використовують свої власні автомобілі, як таксі. Вони працюють через програмний додаток Uber (на фото), на який їм приходять замовлення і тоді вони обирають виконувати це замовлення чи ні.

Це означає, що від початку жовтня 40 тисяч, головним чином лондонців, втратять свою роботу, якщо суд не призупинить постанову регулятора TfL.

Для апеляції Uber має 21 день. Якщо вона подасть апеляцію, тоді дія її ліцензії продовжуватиметься до завершення апеляційного процесу.

За приблизними підрахунками майже 3.5 мільйонів осіб користуються послугами цієї компанії, від'як це заощаджує їм значно більші кошти, ніж якби вони користувались лондонськими чорними кебами, чиї послуги майже у два рази дорожчі.

Мер Лондона, пан Садик Хан, всебічно захистив рішення TfL. Він зокрема заявив: "Я цілковито підтримую рішення TfL. Було б неправильним, якби TfL продовжив дію ліцензії Uber з огляду на те, що ця дія може покласти під загрозу громадськість.".

З іншого боку, пан Fred Jones, який є головою асоціації водіїв Uber, каже що всі їх водії проходять таку ж саму перевірку безпеки, як і водії чорних кебів.

Опоненти Uber стверджують, що на лондонських вулицях за її допомогою створюються чисельні корки і що компанія надто мало робить у питанні регулювання роботи своїх водіїв.

Проте, один з працівників Uber у Лондоні каже, що: "Я не думаю, що це справедливе рішення. Uber пропонує гнучкі години роботи своїм працівникам і забезпечує їм гідний додатковий щотижневий дохід.".

Петицію за продовження ліцензії Uber у Лондоні підписало вже понад 700К У позаминулому році сотні чорних кебів організували масовий протест проти Uber
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-41369617


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju