Всі новини     Понеділок, 25 вересня 2017 - 10:09

Навмисні аварії найчастіше робляться шахраями міста Бірмінгем

Навмисні аварії найчастіше робляться шахраями міста Бірмінгем

Англійське місто Бірмінгем, яке розташоване у західній частині середньої Англії, вже другий рік поспіль стало найбільш вірогідним місцем де шахраї вдаються до навмисних зіткнень автомобілів з метою отримати грошову винагороду від страхових компаній.Варто зазначити, що у Британії цей тип шахрайства не чимось новим. Багато шахраїв вельми часто намагаються таким чином поповнити свій бюджет.

Буває так, що коли ви хочете виїхати з другорядної дороги на головну, інший автомобіль моргає вам фарами, тобто ніби дає вам дорогу, а коли ви починаєте їхати, тоді цей самий автомобіль також починає швидко рухатись, вчинює легке зіткнення і виходить так, що винні ви, бо технічно ви мали його пропустити.

Це тільки один з прикладів того, як подібні шахраї заробляють гроші.

Іншим прикладом також буває так, коли ви їдете за автомобілем, який може зненацька різко загальмувати і тоді ваше авто зіткнеться з машиною, що перед вами і вас радше за все буде визнано винними у цій аварії. Тип тілесного ушкодження під час таких аварій називають травма задньої частини голови або травма укопорки (whiplash), стандартна компенсація за яку складає приблизно 3 тисячі фунтів.

У десятці англійських міст, де найчастіше трапляються такі види шахрайства, Бірмінгем посідає перше місце вже другий рік поспіль. На вершині цього рейтингу також такі міста, як Манчестер, Брадфорд та Лондон.

Лондон у цьому рейтингу посідає четверте місце.

Ці дані є результатом дослідження, яке проводилось страховою компанією Aviva, яка аналізувала дані нещасних випадків за 2016 рік. Аналіз даних тільки цієї компанії показав, що у тому році у місті Бірмінгем мало місце 3 тисячі подібних аварій, які часто називають crash for cash [креш фо кеш].

У компанії кажуть, що це коштувало їм понад 300 тисяч фунтів.

Аналітики кажуть, що їм наразі не зрозуміло, чому саме Бірмінгем посідає перше місце у цьому рейтингу.

Загалом, за останні 12 місяців у СК було понад 55 тисяч звертань про виплати компенсацій за тілесні ушкодження під час аварій, що коштувало страховій індустрії СК цілих 340 мільйонів фунтів.

До дев'ятки міст Англії, де найчастіше трапляються такі типи шахрайства, належать наступні:

1. Birmingham (північно-середня Англія)
2. Bradford (північно-середня Англія)
3. Manchester (північна Англія)
4. London
5. Oldham (північна Англія)
6. Liverpool (північно-середня Англія)
7. Bolton (північна Англія)
8. Sheffield (північно-середня Англія)
9. Wakefield (північна Англія)

Аби не потрапити у таку аварію варто бути дуже обережними, дотримуватись дистанції руху та по можливості мати встановлений відео реєстратор.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-41360891


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju