Всі новини     Середа, 27 вересня 2017 - 22:43

Ryanair скасовує ще 18 тисяч рейсів

Ryanair скасовує ще 18 тисяч рейсів

Найбільша бюджетна компанія у Європі оголосила, що між листопадом поточного року та березнем наступного буде скасовано ще 18 тисяч рейсів, що негативно вплине на майже 400 тисяч пасажирів.У компанії повідомили, що змінюють графік таким чином, що щодня буде літати на 25 літаків менше. Ця зміна пов'язана з тим, аби уникнути скорочень непередбачених рейсів у майбутньому.

Упродовж цього зимового періоду буде тимчасово призупинено 34 маршрути компанії, серед яких сполучення між Станстед та Единбург, Станстед та Ґлазґоу, Ґатуик та Белфаст і між Ньюкасел та Фаро.

Кілька тижнів тому компанія Раянеа повідомила, що у жовтні вимушена скасувати 50 щоденних рейсів через зміну графіків відпусток своїх пілотів.

Скасування рейсів, які мали місце упродовж літа, у компанії пояснюють тим, що працівники компанії допустились помилок під час впорядкування графіків роботи пілотів.

Пасажирам, на котрих вплинуть ці зміни, буде запропоновано альтернативні рейси або їм буде повернуто оплату за квитки у повній сумі. Про це повідомили у компанії і також сказали, що вже розіслали електронні листи всім, хто мав придбані квитки на ці рейси.

Якщо пасажири вирішать скористатись альтернативними рейсами Раянеа, то компанія, на додаток до повернутих за квитки грошей, також видасть кожному пасажирові чи пасажирці ваучери ну суму 35 фунтів (або 40 євро), як компенсацію за незручності.

У Раянеа знову заперечили звинувачення окремих медіа про те, що вони страждають від значної нестачі пілотів і кажуть, що за цей рік менше ніж 100 з понад 2 тисячі капітанів, котрі працюють у компанії, звільнились та перейшли у інші компанії.

Компанія Раянеа на даний час має понад 2'500 пілотів, котрі вже майже пройшли необхідну практику. Ще 650 пілотів було нещодавно прийнято на роботу і зараз вони вже почали практичне навчання, яке завершиться у кінці квітня наступного року, тобто на початок травня їх вже буде допущено до рейсів.

Разом з цими новинами, у компанії сказали, що остаточно відмовляються від придбання свого конкурента, італійського бюджетного авіаперевізника, Alitalia.

Ryanair скасовує ще 18 тисяч рейсів Головний директор компанії Раянеа, пан Michael O'Leary (ірландець)


Загальна сума збитків самої компанії через скасування цих рейсів оцінюється у 25 мільйонів євро, або 22 мільйони фунтів. Проте, у компанії заявили, що це не матиме негативного впливу на її прибутки.

За цей рік акції Раянеа зросли на майже 17%.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-41414414


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju