Всі новини     Четвер, 28 вересня 2017 - 12:47

У британських аеропортах затримки через вади програмного забезпечення

У британських аеропортах затримки через вади програмного забезпечення

Вади програмного забезпечення спричинили значні затримки рейсів та проблеми з купівлею квитків у багатьох британських аеропортах і також у багатьох провідних аеропортах світу.Пасажири повідомляють про значні затримки у аеропорті Gatwick, у головному паризькому аеропорті імені Чарльза Деґоля та у аеропорті австралійського міста Melbourne.

Працівники аеропорту Ґатуик кажуть, що затримки було спричинено системою керування пасажирами, яка має назву Amadeus Altea. Вони також заявили. що цю проблему вже було вирішено і дуже незабаром рейси працюватимуть за звичайним графіком.

У компанії Amadeus сказали, що причиною збою у роботі їх системи була "мережева вада", але нормальну роботу системи вже було відновлено.

У британських аеропортах затримки через вади програмного забезпечення Багато пасажирів викладали у соцмережах фотографії з великими чергами у аеропортах


Речник компанії Amadeus повідомив, що: "Ми можемо підтвердити, що вранці у нашій системі виникли вади, пов'язані з внутрішньою мережею, але ми все виправили і дуже незабаром відновиться нормальний графік відправки літаків. Ми дуже шкодуємо, що так трапилось.".

За причетність хакерів до сьогоднішніх збоїв у графіках літаків наразі ніхто не повідомляє.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/technology-41429376


Також дивіться:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju