Всі новини     П'ятниця, 29 вересня 2017 - 11:54

Мер Лондона хоче заборонити буржуйки

Мер Лондона хоче заборонити буржуйки

Чинний мер Лондона, пан Садик Хан, намагається отримати нові повноваження, які дозволять йому заборонити використання традиційних буржуйок у найбільш забруднених околицях британської столиці.Пан Хан написав звернення до Державного Секретаря з Довкілля, пана Майкл Ґоув, з проханням надати йому більше повноважень для вживання додаткових заходів з метою подолання забруднення повітря у Лондоні, яке, окрім транспорту, спричинюють інші джерела.

Пан Хан хоче запровадити мережу зон з нульовим забрудненням повітря, де паління буржуйок буде цілковито заборонено і також хоче запровадити жорсткіші правила щодо продажу буржуйок.

На даний час у Лондоні є 187 територій, де забрудненість повітря дуже часто перевищує допустимі європейські норми. ЄС неодноразово погрожував Лондонові покараннями за недотримання цих норм.

Разом з забороною використання буржуйок, пан мер також хоче заборонити використання різних машин з великими викидами шкідливих газів, котрі використовують на будівельних майданчиках, серед яких дизельні екскаватори та їм подібні машини, а також хоче заборонити кораблі, що курсують по річці Темзі.

Мер Лондона хоче заборонити буржуйки Багато британців дуже полюбляють проводити зимові вечори біля традиційних чавунних буржуйок


Згідно з пропозиціями мера Лондона, районні ради столиці, яких там 33, матимуть повноваження застосовувати заборону на подібні джерела забруднення і матимуть зобов'язання проводити регулярні інспекції та виписувати штрафи у розмірі 1000 фунтів.

Від 23 жовтня у Лондоні вводиться плата за в'їзд на його територію автомобілів, котрі мають надто великі викиди отруйних газів у атмосферу. Читайте про це у статтях нижче.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-41439268


Додатково про це:

Увійшли в дію обмеження у використанні грубок Увійшли в дію обмеження у використанні грубок1.05.2021
Збільшується оплата за висадку пасажирів Збільшується оплата за висадку пасажирів5.12.2020
У східному Лондоні буде сад пам'яті померлих від Кóвиду-19 У східному Лондоні буде сад пам'яті померлих від Кóвиду-1927.11.2020


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju