Перелік новин     П'ятниця, 29 вересня 2017 - 15:23

У четвер страйк працівників лондонського метро

У четвер страйк працівників лондонського метро

Керівники лондонської підземки повідомили, що у четвер, 5 жовтня, упродовж 24 годин страйкуватимуть працівники метро, котрі є членами профспілки Aslef, яка є профспілкою працівників транспорту.Страйк матиме вплив на більше ніж 4 мільйони людей, котрі щоденно користуються лондонським метро.

Очікується, що під час страйку, або буде повністю зупинено, або буде частково обмежено рух на всіх лініях підземної транспортної мережі британської столиці.

Це означає, що лондонські автобуси більшість часу будуть переповнені.

Регулятор лондонського транспорту, який має назву TfL (Transport for London), радить людям намагатись діставатись пішки всюди, де це можливо.

До цього всього, у той самий день у Лондоні також проходитиме футбольний матч чемпіонату світу між збірними Англії та Словенії, який відбудеться на стадіоні Wembley.

У профспілках також відмовились заперечити проведення подальших страйків машиністів цієї осені.

Разом з цим, варто наголосити, що перемовини між представниками профспілок та TfL продовжуються і може бути так, що до четвер страйк буде скасовано, але це малоймовірно.

На час страйку буде збільшено кількість автобусів та збільшено кількість велосипедів, котрі можна брати на прокат у велосипедних центрах Лондона.

Причиною страйку названо умови праці машиністів та інших працівників лондонського метро.джерело: https://www.standard.co.uk/news/transport/be-ready-to-walk-during-tube-strike-transport-bosses-warn-commuters-a3646711.html


У цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju