Перелік новин     П'ятниця, 06 жовтня 2017 - 19:16

За подібну ямку місцева рада у Англії заплатила £1.8 млн

За подібну ямку місцева рада у Англії заплатила £1.8 млн

Графська рада графства Сомерсет, яке розташоване на південному заході Англії, одного разу була змушена виплатити 1'836'000 фунтів компенсації за єдину невеличку ямку, яку підрядники не залатали своєчасно.Майже два мільйони фунтів змушена була виплатити графська рада Сомерсет (Somerset County Council), як компенсацію за автомобільну аварію, яка трапилась саме через подібну ямку на дорозі, обслуговування якої перебуває у відповідальності ради.

Цю статистику було опубліковано у місцевій газеті, Somerset County Gazette, де журналісти, на основі Акту про Вільний Доступ до Інформації, оприлюднили дані про виплати компенсацій цією місцевою радою Англії за 2016 - 17 роки.

Згідно з цими даними загалом за цей період графською радою Сомерсет було виплачено 2.1 мільйонів фунтів компенсації за цей та ще інші подібні випадки.

Подальших подробиць щодо компенсації за аварію спричинену через ямку, місцева рада не надає через посилання на збереження конфіденційності особистої та легальної інформації.

Виглядає так, що хтось, а радше за все це була страхова компанія, дійшли висновку, що головною причиною аварії була ямка на дорозі, яка утворилась через байдужість місцевої ради і суд наказав цій раді виплатити повну компенсацію за цю аварію людині чи людям, котрі у ній постраждали.

За 2014 - 15 роки ця сама рада виплатила загалом 170 тисяч фунтів різних компенсацій 28 скаржникам, а через рік ця сума склала 900 тисяч фунтів, котрі було виплачено 33 скаржникам.

Найчастіше ці компенсації виплачувались саме через ямки на дорогах.

Також повідомляється, що найменший розмір компенсації, який у минулому році виплатила графська рада Сомерсет за власну недбалість, склала £11.99. Цю компенсацію було виплачено особі, яка прорвала собі одяг зачепившись за недоглянуті кущі біля тротуару.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-somerset-41523751
Довідка: Графство Сомерсет


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju