Всі новини     Неділя, 08 жовтня 2017 - 07:49

У Лондоні біля музею автомобіль поранив 11 людей

У Лондоні біля музею автомобіль поранив 11 людей

Лондонська поліція звертається до всіх, хто біля 14:20 в суботу був біля Музею Природознавства (Natural History Museum), з проханням зголоситись у місцеві дільниці для подачі свідчень щодо наїзду легкового автомобіля на пішоходів.У той час чорна Тойота Приус біля Музею Природознавства в'їхала у перехожих людей, одинадцять з яких було поранено.

Лондонський Музей Природознавства розташований у околиці, яка має назву South Kensington (Південний Кенсинтон).

Спочатку у пресі ходила версія, що можливо це був черговий терористичний напад, але в суботу ввечері у поліції заявили, що не розглядають цей випадок, як теракт, а як звичайну дорожну пригоду.

Через цю аварію згодом було заарештовано сорокрічного чоловіка на основі підозри у небезпечному водінні автомобілю.

Жодне з поранень не несе в собі смертельної загрози, проте дев'ятьом особам було потрібне додаткове лікарняне обстеження. В суботу ввечері майже всіх було виписано з лікарні.

На цей час рух транспорту біля музею вже відновлено.

Біля Музею Природознавства також розташовані Музей Науки (Science Museum) та Музей Вікторі і Альберта (Victoria and Albert Museum).

У Лондоні біля музею автомобіль поранив 11 людей Рух транспорту у околиці Південний Кенсинтон вже відновлено


Якщо ви у той час були поруч з місцем цієї аварії, поліція звертається до вас з проханням зголоситись у будь-яку місцеву дільницю, або за телефоном 020 8543 5157. Якщо ви не розмовляєте англійською, вам знайдуть перекладача.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-41541165


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju