Всі новини     Середа, 11 жовтня 2017 - 10:30

Британський уряд оголосив пташині яйця вільними від сальмонельозу

Британський уряд оголосив пташині яйця вільними від сальмонельозу

В уряді Сполученого Королівства оголосили, що після майже 30 років скасовують своє офіційне застереження уникати споживання пташиних яєць малими дітьми та вагітними жінками через потенційну інфекцію, яка має назву Сальмонельоз (salmonella).Майже тридцять років тому, британський уряд запровадив офіційне застереження проти споживання пташиних яєць вагітними жінками та маленькими дітьми, через можливу присутність інфекції сальмонельозу у пташиних яйцях.

Тоді радилось, що малим дітям та вагітним жінкам не варто споживати свіжі та м'яко зварені яйця.

Наглядовий британський орган, який регулює та відстежує дотримання стандартів безпечності продуктів харчування, Агенція Стандартів Харчування (Food Standards Agency), заявила, що майже всі пташині яйця, які виробляються у СК, на даний час є безпечними для вживання у будь-якому вигляді.

Це застереження було скасовано через посилене вакцинування та покращення умов утримання тварин.

У 1988 році британці стали свідками значного зниження продажу пташиних яєць, котрі вироблялись у Британії, через побоювання існування у цих яйцях інфекції сальмонельозу.

Найбільш вразливими від цієї інфекції групами населення вважаються маленькі діти та вагітні жінки.

Тоді, молодша міністерка з охорони здоров'я, пані Edwina Currie, консерваторка, сказала: "Прикро, але більшість британських яєць на даний час інфіковані сальмонельозою.".

У 1990 році, у Британії розпочали загальнонаціональну програму масового вакцинування тварин, що на сьогоднішній день дозволило оголосити британські пташині яйця безпечними для вживання у будь-якому вигляді.

Ця тема особливо стосується яєць, які мали на собі позначку Британський Лев (British Lion Mark). Цю позначку було введено для того, аби можна було простежити походження кожного яйця, тобто на якій фермі його було знесено.

Британський уряд оголосив пташині яйця вільними від сальмонельозу Виробництво яєць у Британії є однією з найбільших промисловостей


Споживання яєць є дуже популярним у Британії і вважається вельми великим бізнесом, як на внутрішньому ринку, так і на експортному.

Минулого року британські кури знесли понад 10 мільйонів яєць.

В середньому, британці щодня з'їдають майже 35 мільйонів пташиних яєць.

Яйці дуже корисно їсти. Вони мають великий вміст вітаміну D, великий вміст білка (протеїн) і містять цінні жирні кислоти Омега-3.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-41568998


Довідка:

Що таке Сальмонельоз

Що таке Омега-3


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju