Перелік новин     Середа, 11 жовтня 2017 - 12:37

За забруднену воду компанії вліпили £300К штрафу

За забруднену воду компанії вліпили £300К штрафу

Британську компанію United Utilities, яка займається постачанням води та обслуговуванням каналізацій у окремих північних графствах Англії, було оштрафовано на 300 тисяч фунтів за присутність паразитів у питній воді.Ця історія почалася два роки тому, коли у серпні 2015 частина тваринних відходів просочилась у один з підземних резервуарів з питною водою, що у свою чергу спричинило забруднення води паразитами, які мають назву криптоспоридії.

Під час розслідування цього інциденту компанія United Utilities визнала потрапляння води у водогони з питною водою і визнала, що через забруднення ця вода не була придатною для людського вживання. Це тоді спричинило перерви з постачанням води майже 700 тисячам мешканців графства Ланкашиа, упродовж майже трьох тижнів.

Ця судова справа слухалась у Коронному Суді міста Престон (Preston Crown Court).

На слуханнях йшлося про те, що працівники компанії не доклали достатніх зусиль під час проведення регулярних оцінок ризиків безпечності резервуарів з водою.

Позивачем у цій справі виступав орган нагляду за якістю питної води у Англії - Drinking Water Inspectorate (скор. DWI). Головний Інспектор цього органу, пан Marcus Rink аргументував тим, що компанія не спромоглася "вчасно вжити належних заходів для захисту споживачів у той час, коли вже стало відомо, що воду було забруднено".

Під час оголошення вироку, суддя Mark Brown сказав, що цей штраф має слугувати гідним застереженням для всіх компаній та спонукати їх до більшої відповідальності.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-lancashire-41565873
Подібні статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju