Всі новини     Неділя, 15 жовтня 2017 - 09:20

Теріза Мей отримує все більше дарунків від провідних дизайнерів

Теріза Мей отримує все більше дарунків від провідних дизайнерів

Згідно з останніми даними, які було оприлюднено відповідно до прозорості стосунків працівників уряду, британська прем'єрка отримує все більше дарунків від провідних світових дизайнерів, серед яких англійка Stella McCartney та Charlotte Olympia.Проте, згідно з чинними британськими правилами, пані Теріза Мей зобов'язана платити власні гроші за подібні дарунки, якщо вона хоче аби вони залишались її власністю, від'як згідно з чинними правилами поведінки урядовців, за будь-які дарунки вартістю більше ніж 140 фунтів вони змушені платити свої власні гроші. У іншому випадку ці дарунки автоматично стають власністю держави.

Пані Теріза Мей також отримала, як дарунок намисто (зображене на фото вище) від чинного українського президента, пана Петра Порошенко, вартість якого становить 160 фунтів, що означає, що вона також заплатила за нього свої власні гроші, але не повну суму, а тільки 20 фунтів, тобто суму, яка перевищує 140-фунтовий поріг.

Теріза Мей отримує все більше дарунків від провідних дизайнерів Пані Теріза Мей добре відома за своє захоплення взуттям на низьких каблуках (kitten heels)


У своїй декларації за другий квартал цього року пані Мей також заплатила 175 фунтів за чорнильну авторучку від англійської компанії Onoto Pen Company.

Проте, за пару взуття від дизайнера Hotter Shoes вона вирішила не платити власні гроші. Це означає, що після того, як вона залишить уряд, це взуття або піде у якийсь музей, або піде з молотка на аукціоні.

Серед дарунків, за котрі пані Мей також відмовилась платити власні гроші, є одна шкіряна сумка, рукавички від компанії Pittards та шовкові шарфи від Halcyon Days.

У державній власності також залишаються медаль, яку пані Мей подарував Король Саудівської Аравії, Салман, та чорнильна авторучка, яку пані Терізі Мей подарував йорданський король Абдула.

Теріза Мей отримує все більше дарунків від провідних дизайнерів Чорнильна авторучка від компанії Onoto Pen Company


Теріза Мей отримує все більше дарунків від провідних дизайнерів Терізі Мей дуже подобається взуття з орнаментом, схожим на шкіру леопарда


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-41610186
У цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju