Всі новини     П'ятниця, 20 жовтня 2017 - 00:35

Шотландія заборонить шмагання дітей

Шотландія заборонить шмагання дітей

Шотландія стає першою країною Сполученого Королівства, де шмагання та будь-яке інше фізичне покарання дітей офіційно стане злочином.Про це підтвердили в уряді Шотландії.

Відповідний законопроект було внесено на початку цього літа, членом шотландського парламенту, паном John Finnie (партія зелених), після чого проводились консультації і тепер стало відомо, що шотландські міністри таки внесуть цей законопроект на розгляд парламенту і дуже ймовірно, що він стане законом на території Шотландії.

На даний час батьки у Шотландії можуть застосовувати виправдання фізичного покарання дітей, яке має правову назву "виправдане покарання".

Згідно з новим законопроектом ця норма скасовується. Діти та дорослі під час судових справ матимуть абсолютно одинакові права.

Заборону на застосування фізичної сили під час виховання дітей дуже палко підтримують ООН та різні доброчинні організації, як у СК так і за кордоном.

На території Англії, Уельсу та Північної Ірландії у даний час дозволяється застосування легкої фізичної сили під час виховання дітей, але не дозволяється биття по голові і якщо під час таких покарань на тілі дитини будуть відзнаки фізичного насильства, то батьків можуть притягнути до кримінальної відповідальності.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-scotland-politics-41678797
Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju