Всі новини     Вівторок, 24 жовтня 2017 - 20:48

Лялька Argos може навчити вашу дитину матюкатись

Лялька Argos може навчити вашу дитину матюкатись

Молода мама, чиїй доньці у мережі промислових крамниць Арґос купили балакучу ляльку, каже, що через цю ляльку її дворічна донечка вже вивчила одне погане слово.Пані Rachael Horton, яка мешкає у місті Бірмінгем, що у центральній Англії, стверджує, що згідно з офіційними вказівками, дана пластикова лялька мала би казати слова "papa" і "mama", але замість того, лялька вимовляє слово, яке найбільше нагадує слово "bitch" [бич], яке перекладається на українську словом "сука".

Лялька, про яку йдеться мова, має повну назву My Little Baby Born Walks (Моє Маленьке Народжене Малятко Ходить).

Мама дівчинки вимагає аби Арґос забрав цю ляльку з переліку своїх товарів.

Речники Арґос заявили, що офіційно вибачаться перед 28-річною пані Рейчел і також кажуть, що звернулись з проханням про інспекцію до виробника ляльки, тобто до німецької фірми, ім'я якої не називають.

Ляльку було придбано у крамниці мережі Арґос у містечку Chelmsley Wood, що біля міста Solihull, у середній Англії.

Молода мама дуже невдоволена тим, що її доця, якій щойно виповнилось 2 рочки, вже вміє казати слово, яке ніяк не вирізняється своєю пристойністю.

Пані Гортон каже, що як тільки розпакувала та увімкнула ляльку, то почула щось підозріле. Її донечка після того почула це слово ще два чи три рази і дуже хутко його впіймала на слух.

Після цього пані Рейчел повернула ляльку у крамницю. Вона каже, що її донечка дуже швидко схоплює те, що кажуть інші і відразу намагається його повторити. Вона зокрема каже: "Якби я залишила мою доню з цією лялькою на довший час, то це слово у неї мабуть залишилось би назавжди. Як це так. Лялька має проходити якийсь контроль якості, чи як?".

За словами працівників Арґос, пані Рейчел Гортон не є єдиною, хто повернув подібну забавку назад. Вони кажуть, що таких вже було кілька.

Лялька Argos може навчити вашу дитину матюкатись Донечка Аріа, якій 2 рочки, вже двічі чи тричі сказала це погане слово від того часу, як завела дружбу з лялькою
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-birmingham-41735611


Читайте також:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju