Перелік новин     Понеділок, 30 жовтня 2017 - 13:03

UK 2020 закликає уряд скасувати відсоткову ставку на студентські кредити

UK 2020 закликає уряд скасувати відсоткову ставку на студентські кредити

Скасування відсоткової ставки на погашення студентських кредитів та подовження сплати цих кредитів може значно допомогти уникнути суттєвих заборгованостей у майбутньому.Про це йдеться у свіжому звіті правоцентричного британського аналітичного центру, який має назву «UK 2020».

Аналітики також стверджують, що ця зміна у системі студентського кредитування значно зменшить загальну вартість навчального процесу.

Звіт зокрема пропонує збільшити час погашення студентських кредитів від теперішніх 30 років, до 50, що у свою чергу зекономить британським платникам податків великі суми грошей, через те, що всі кредити буде цілковито погашено.

У ці дні центральний уряд СК здійснює перегляд системи фінансування та кредитування студентів. В уряді кажуть, що стабільне фінансування британських університетів є їх найбільшим пріоритетом.

На даний час розмір відсоткової ставки на студентські кредити становить 6% річних. Звіт пропонує його скасувати взагалі. За їх словами це зменшить заборгованість студентів в середньому на 10%.

Зараз типовий британський студент закінчує університет з приблизно 50 тисячами фунтів боргу, залежно від того, які витрати він чи вона несуть упродовж періоду свого навчання.

Якщо цей студент чи студентка зароблятимуть 30 тисяч фунтів на рік, то щомісяця з них стягуватимуть по 67 фунтів на погашення їх студентських заборгованостей. Це означає, що після такого 30-річного виплачування боргів вони загалом виплатять 75 тисяч фунтів, що означає, що за цей час вони так і не погасять всієї своєї заборгованості.

Згідно з новою пропозицією, ці ж студенти платитимуть в місяць тільки 29 фунтів, але платитимуть їх не 30, а 50 років, і тому всі 50 тисяч фунтів взятого кредиту будуть ними погашені.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-41796728


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju