Всі новини     Вівторок, 31 жовтня 2017 - 15:39

Майкл Фелон вибачився за хапання журналістки за стегно

Майкл Фелон вибачився за хапання журналістки за стегно

Речник Державного Секретаря Оборони Сполученого Королівства, Сер Майкла Фелона, підтвердив, що Сер Майкл одного разу під час офіційної вечері клас свою руку на коліно британської радіо журналістки, пані Julia Hartley-Brewer, яка також була присутньою на цій вечері.Пані Гартлей-Брюер також підтвердила, що цей випадок мав місце у 2002 році і що вона була цим "легко здивована".

Найпершим виданням, який оприлюднив цю історію, став британський таблоїд The Sun.

Проте, пані Джуліа, на своїй сторінці у мережі Туитер, сказала, що цей випадок не завдав їй ніякої психологічної чи фізичної шкоди.

Речник Сер Майкла також підтвердив, що Сер Майкл Фелон офіційно вибачився перед пані Гартлей-Брюер за цей вчинок.

Пані Гартлей-Брюер раніше працювала політичною редакторкою британського тижневика Sunday Express і також була політичною коментаторкою.

Вона каже, що не вважає себе жертвою сексуальних домагань через цей інцидент, який мав місце під час вечері, яка була частиною конференції консервативної партії.

Вона зокрема сказала, що: "Після того, як Сер Майкл продовжував класти свою руку на моє стегно, я йому спокійно пояснила, що якщо він ще раз це зробить, то я дам йому по писку.".джерело: https://www.theguardian.com/world/2017/oct/31/michael-fallon-right-to-apologise-for-hand-on-julia-hartley-brewer-knee-says-pm-


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju