Всі новини     Середа, 01 листопада 2017 - 21:27

Сер Майкл Фелон подав у відставку

Сер Майкл Фелон подав у відставку

Секретар з Оборони Сполученого Королівства, Сер Майкл Фелон, кілька хвилин тому написав заяву про свою відставку через звинувачення у своїй колисішній непристойній поведінці.Під час оголошення своєї заяви про відставку, Сер Майкл сказав, що його колишня поведінка не відповідає стандартам, яких мають дотримуватись британські військові.

У заяві він зокрема сказав: "Упродовж останніх днів у британських медіа пролунало число звинувачень у сексуальних домаганнях на адресу членів Палати Громад, серед яких також і звинувачення про мою колишню непристойну поведінку. Багато з цих звинувачень не відповідають дійсності, але я визнаю, що у минулому я повівся нижче тих стандартів, яких очікують від членів збройних сил СК, котрі я мав гонор представляти.".

Сер Майкл Фелон був Секретарем Оборони Сполученого Королівства упродовж останніх трох років.

У своїй розмові з кореспондентами БіБіСі він сказав: "Те, що було прийнятним 10 чи 15 років тому, зараз вже не відповідає жодним стандартам поведінки. Парламент зараз має глянути на себе і Прем'єр-Міністерка дуже чітко оголосила, що поведінка парламентарів щодо своїх колег та інших працівників Вестмінстеру має покращитись.".джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-41838682


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju