Всі новини     Середа, 01 листопада 2017 - 21:53

Ще один референдум за вихід з ЄС може ще більше розколоти країну

Ще один референдум за вихід з ЄС може ще більше розколоти країну

Колишній Секретар у Зовнішніх Справах Сполученого Королівства, Лорд Уильям Гейґ (консерватор), каже, що ще один референдум за вихід Британії зі складу Європейської Унії ще більше розчленує британську політику.Сер Уильям каже, що якщо буде ще один референдум про Брекзит, то він сам, радше за все, голосуватиме за вихід.

Він також каже: "Не можна весь час ходити по колу і весь час голосувати.".

Про все це Лорд Гейґ розповідав сьогдні у програмі на БіБіСі Радіо 4, яка має назву "Сьогодні".

Той факт, що Сер Уильям завів мову про другий референдум за вихід, означає, що у центральному уряді СК все більше припускають можливість проведення другого референдуму по Брекзиту і через нього нишком намагаються кинути цю тему у британське суспільство для вивчення того, яку це спричинить реакцію.

На попередньому референдумі у минулому році, сам Сер Уильям голосував проти виходу СК з ЄС.

У відповідь на цю заяву, британські ліберал-демократи, які є найпалкішими прихильниками ЄС і активно закликають до ще одного референдуму за вихід, виступили з заявою, у якій вони кажуть, що британці мають мати право на зміну своєї думки і мають отримати таку можливість.

Тут йдеться мова про те, аби британський уряд призначив ще один референдум за вихід з ЄС у наступному році, після того, як завершаться перемовини між СК та ЄС і коли вже стане відомо всі умови виходу і тоді британці мають ще раз сказати своє остаточне слово про те, чи хочуть вони насправді виходити при таких умовах, чи ні.

Варто також зазначити, що минулорічний референдум зробив розкол не тільки між різними партіями, але й також і в середині самих партій, лейбористської та особливо консервативної, де дуже багато прихильників Брекзиту і також дуже багато тих, що його ніяк не хочуть.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-41829714


У цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju