Всі новини     Четвер, 02 листопада 2017 - 11:48

Медсестри ЄС масово залишають Британію

Медсестри ЄС масово залишають Британію

Дані останнього звіту показують надзвичайні темпи зниження кількості медсестер та акушерів з країн ЄС від часу минулорічного референдуму.Динаміку зменшення кількості медиків з країн Європейської Унії було вперше зафіксовано ще на початку цього року, а зараз ця динаміка зростає все більшими темпами.

Черговий звіт було оприлюднено британською Радою Молодших Медиків та Акушерів (Nursing and Midwifery Council, скор. NMC).

Дані за вересень цього року показують, що у національному реєстрі медсестер та акушерів на даний час перебуває тільки 36'200 працівників з країн ЄС, що на 2'700 менше ніж рік тому.

В уряді стверджують, що на даний час вже запроваджено програму підготовки більшої кількості британських медсестер, медбратів, акушерів та акушерок, що у свою чергу має компенсувати зниження числа медпрацівників з ЄС.

Міністри кажуть, що для цього потрібно більше часу і що динаміка повільно зміниться на кращу.

Проте, за словами речників провідних британських профспілок, у Британії дуже незабаром може виникнути криза з медсестрами та акушерами і особливо це буде відчутно на території Англії.

У профспілках стверджують, що головною причиною цього є недавнє скасування додаткових державних фінансових допомог студентам, котрі здобувають ці професії.

Дані NMC показують, що молодші медпрацівники ЄС просто масово залишають британські острови, що безперечно пов'язано з Брекзитом.

Ці дані показують, що від вересня минулого до жовтня цього року, кількість молодших медпрацівників та акушерів ЄС, котрі залишають Британію зросла на майже 90%, що може мати просто руйнівний ефект.

Медсестри ЄС масово залишають Британію Світлим кольором показано кількість медпрацівників ЄС, що наймаються на роботу у СК, а темним кількість тих, що залишають СК


Недавній звіт Королівського Коледжу Медсестер (Royal College of Nursing, скор. RCN) також показує, що на даний час у системі національного здоров'я СК є 40 тисяч незаповнених вакансій молодших медпрацівників та акушерів, тобто одна з кожних дев'яти вакансій є незаповненою.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-41838426


У цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju