Всі новини     Четвер, 02 листопада 2017 - 21:47

Банк Англії вперше за більше ніж десять років підняв відсоткову ставку

Банк Англії вперше за більше ніж десять років підняв відсоткову ставку

Монетарний комітет Банку Англії, який є національним банком Сполученого Королівства, вперше за більше ніж десять років проголосував за підняття базової відсоткової ставки.Відсоткову ставку було піднято на 0.25% і зараз вона становить 0.5% річних.

У своїй офіційній заяві речники банку заявили, що від тепер відсоткова ставка поступово зростатиме, але дуже повільними темпами.

Зростання відсоткової ставки національного банку є поганою новиною для тих, що мають кредити та іпотечні кредити з гнучкими або незафіксованими відсотковими ставками, але з іншого боку це є доброю новиною для тих, що мають збереження на своїх ощадних рахунках, від'як їм нараховуватимуть дещо більші відсотки.

Якщо ви маєте іпотеку, за яку виплачуєте кожного місяця по 1'000 фунтів, то зростання відсоткової ставки на 0.25% означає, що ви щомісяця будете сплачувати приблизно на 25 фунтів більше.

На даний час у СК іпотечні кредити мають приблизно 9.2 мільйони домогосподарств.

Кількість домогосподарств, котрі мають незафіксовані або гнучкі відсоткові ставки по іпотечних кредитах, складає приблизно чотири мільйони.

Чинний Голова Банку Англії, пан Марк Карней (на фото) каже, що очікує, що банки перекладуть ці 0.25% на своїх клієнтів, але це буде зроблено не дуже швидко.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-41846330


Подібні статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju