Всі новини     Неділя, 12 листопада 2017 - 10:45

Уряд СК : діти до 5 років мають отримувати головні вітаміни

Уряд СК : діти до 5 років мають отримувати головні вітаміни

Центральний уряд СК радить щодня давати своїм дітям у віці від 6 місяців до 5 років більше добавок, багатих на вітаміни А, С і D.Цю пораду офіційно ще раз підтвердили кілька днів тому у Відділі Здоров'я СК (Department for Health, скор. DoH).

Таку пораду перший раз було видано ще на початку 1990-их, коли парламентський комітет з питань медицини та харчування дійшов висновку про необхідність вживання британцями вітамінних добавок.

У Департаменті Здоров'я також кажуть, що малятка, котрих годують грудьми, мають додатково весь час отримувати вітамін D, від самого народження. Але, якщо дитина вживає приблизно 500 мілілітрів молочної суміші, то додаткового вітаміну D їй вже давати не потрібно, від'як ці суміші мають задовільну кількість вітаміну.

Проте, після того, як кілька днів тому завершилось дослідження, яке було проведено у місті Swansea (Уельс), виявилось, що 30% батьків не мають жоднї уяви про цю урядову пораду і завжди думали, що нормальна здорова дієта є цілком задовільним раціоном для нормального розвитку організму дитини.

Найголовнішою причиною незнання батьками ситуації з вітамінами, називають байдужість загальних практикантів (GP) постійно інформувати своїх пацієнтів про важливість вітамінів для нормального розвитку дитини.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-41942105


Також читайте:

Довідка - Вітамін А

Довідка - Вітамін С

Довідка - Вітамін D
Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju