Всі новини     Понеділок, 13 листопада 2017 - 09:15

Маєте два тижні аби здати нелегальну зброю

Маєте два тижні аби здати нелегальну зброю

Британська служба Набис (National Ballistics Intelligence Service, скор. Nabis) повідомила, що на території Англії та Уельсу люди мають ще два тижні аби здати всю свою незаконну зброю та боєприпаси без страху бути покараними за володіння нею.Здачу зброї громадянами координує служба Набис. У службі заявили, що дуже багато британців мають у своїх володіннях зброю і не звертають уваги на те, що володіння нею тягне за собою кримінальну відповідальність.

Всі, хто здадуть зброю упродовж наступних двох тижнів, не будуть покарані за володіння нею при умові, якщо ця зброя не має жодного відношення до будь-яких злочинів. Після цього, якщо виявиться, що вони утримують цю зброю незаконно, їм загрожує в'язниця.

Повітряні гвинтівки та пістолети (BB-gun), інші рушниці, гвинтівки та пістолети належать до переліку зброї, яку люди мають здати у поліцію до 26 листопада цього року.

Останні дані від Бюро Національної Статистики Сполученого Королівства (ONS) свідчать про те, що останнім часом у Англії та Уельсі спостерігається зростання злочинів зі застосуванням вогнепальної та іншої зброї. Кількість таких злочинів зросла на 27% за період від червня минулого до червня цього року.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-41964031


Схожі статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju