Всі новини     Понеділок, 13 листопада 2017 - 11:02

До бюджету Шотландії громадяни ЄС щорічно додають £4.4 млрд

До бюджету Шотландії громадяни ЄС щорічно додають £4.4 млрд

За даними щойно оприлюдненого звіту уряду Шотландії, кожний та кожна зі 128 тисяч громадян ЄС, що працюють у Шотландії, в середньому щорічно додають до шотландського бюджету більше ніж 34 тисячі фунтів, що у загальній сумі виходить 4.4 мільярди.Саме таку суму громадяни ЄС, що працюють на території Шотландії, додають до бюджету країни.

Ці дані було оприлюднено урядом Шотландії та представлено у парламентський комітет СК, який має назву Дорадчий Комітет з Міграції СК (UK Migration Advisory Committee), який переймається питаннями планування міграційних процесів на території Великої Британії.

Цей звіт дуже виразно свідчить про те, що з огляду на міграцію, Шотландія має зовсім інші пріоритети ніж решта частин СК.

В уряді Шотландії стверджують, що їх населення, яке все більше старіє, може продовжувати своє зростання тільки завдяки міграції.

Саме з цієї причини шотландські міністри закликають центральний уряд СК передати їм повноваження самостійно визначати міграційну політику в межах своєї території. Вони також кажуть, що ця політика буде більш відчиненою для мігрантів.

Останні офіційні прогнози зростання населення показують, що до 2026 року населення Шотландії, де вмирає більше людей ніж народжується, зменшиться на 8 тисяч.

У звіті також йдеться про те, що зменшення притоку робочої сили з країн ЄС після Брекзиту матиме найбільший негативний вплив на сферу туризму Шотландії, у якій зараз працює 17 тисяч працівників з ЄС, що становить 9%.

Тут важливо розуміти, що туристична сфера займає провідне місце у економіці Шотландії.

У сфері творчого розвитку Шотландії на даний час працює біля 11 тисяч громадян ЄС, 35% з яких працюють у балетній сфері і ще 21% цих громадян зайняті у оркестровій сфері.

Приблизно 5%, або кожний двадцятий працівник ЄС у Шотландії, зайняті у харчовій промисловості.

У рибній індустрії Шотландії громадяни країн ЄС складають 58% від всіх працівників.

У сфері догляду Шотландії, зокрема у закладах Camphill communities, котрі переймаються інвалідами, працює тільки 5 осіб, котрі є громадянами Британії, а всі решта є іноземними громадянами. Загалом у цих закладах працює 426 людей.

У звіті йдеться, що післябрекзитні перспективи Шотландії виглядають вельми примарними, якщо не буде зроблено відповідних радикальних кроків для покращення ситуації з працівниками.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-scotland-business-41950355


Також читайте:

Громадянам ЄУ пропонують гроші аби виїхати з Британії Громадянам ЄУ пропонують гроші аби виїхати з Британії26.01.2021
Никола Сторджин наполягає на вступі Шотландії до ЄУ Никола Сторджин наполягає на вступі Шотландії до ЄУ18.12.2020
Звернення Ніколи Сторджин до громадян ЄУ Звернення Ніколи Сторджин до громадян ЄУ18.12.2020
Бакара запише нову версію гімну для збірної Шотландської Бакара запише нову версію гімну для збірної Шотландської16.11.2020


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju