Всі новини     Понеділок, 20 листопада 2017 - 01:12

Окремі лондонські автобуси будуть їздити на кавовій олії

Окремі лондонські автобуси будуть їздити на кавовій олії

Від сьогодні, аби зменшити викиди шкідливих газів в атмосферу, окремі лондонські автобуси будуть їздити на біопаливі, в основі якого лежить олія, яку було витиснено відходів кави.Дане біопаливо складається з кавової олії та дизельного палива.

Технологічна фірма під назвою "bio-bean" стверджує, що вже виробила стільки кавової олії, що її вистачить аби один лондонський автобус їздив цілий рік.

Регулятор лондонського транспорту, Transport for London (скор. TfL), все більше вдається до використання різних біопаливних матеріалів задля покращення екологічної ситуації у британській столиці.

Існує велика кількість біопалив, котрі головним чином отримують з відходів різних олій. Такі біопалива вже використовуються у багатьох лондонських автобусах.

Загалом по Лондоні їздить 9'500 автобусів.

Проте, використання олії з кавових відходів від сьогодні буде застосовуватись вперше.

Окремі лондонські автобуси будуть їздити на кавовій олії Британці загалом щодня випивають приблизно 55 мільйонів горняток кави


За останніми даними компанії "bio-bean", лондонці щороку створюють майже 200 тисяч тон кавових відходів.

Компанія збирає всі ці відходи з британських кав'ярень та з фабрик, де виробляють швидку каву, витискає з них олію і таким чином виготовляє біопаливо, яке має марку B20.

Звичайні дизельні двигуни вельми комфортно почуваються з такими біопаливами і без будь-яких модифікацій.

У компанії також кажуть, що для того, аби один лондонський автобус їздив на цьому біопаливі упродовж цілого року, лондонцям "потрібно" випити приблизно два з половиною мільйони горняток кави.

Наразі у компанії було виготовлено шість тисяч літрів кавової олії.

Окремі лондонські автобуси будуть їздити на кавовій олії Вперше у Лондоні використовують біопаливо на основі кавової олії
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-42044852


У цій темі:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju