Всі новини     Оновлено: Середа, 29 листопада 2017 - 11:03

П'ятеро загинуло у Йоркшиа, коли вкрадена машина врізалася в дерево

П'ятеро загинуло у Йоркшиа, коли вкрадена машина врізалася в дерево

Через цю аварію п'ятнадцятирічному хлопцеві було офіційно висунуто звинувачення у спричиненні смерті через небезпечне керування транспортним засобом.Вже стало відомо, що у цій аварії загинули два брати пан Ellis, 12 років та пан Elliot Thornton-Kimmitt, 14 років і також загинули пан Darnell Harte, 15 років, пан Anthony Armour, 24 роки та пан Robbie Meerun, також 24 роки.

Ім'я хлопця, якого звинувачують у цій жахливій трагедії, не повідомляють, через те, що його вік ще не сягнув 16 років.

П'ятеро загинуло у Йоркшиа, коли вкрадена машина врізалася в дерево У цій аварії загинули: Ellis та Elliot Thornton-Kimmitt, Darnell Harte, Anthony Armour та Robbie Meerun† † † † † † †
Неділя, 26 листопада 2017 - 12:36

П'ятеро людей, серед яких троє дітей, загинули після того, як машина, яку було викрадено, врізалася в дерево в околиці Meanwood, що у місті Leeds, яке розташоване у графстві Західне Йоркшиа, у північній Англії.

Наймолодшому хлопчикові, який загинув у цій аварії, було тільки 12 років.

За словами Поліції Західне Йоркшиа, у аварії також загинули ще два 15-річні хлопці і також два чоловіки у віці 24 та 28 років.

Поліціянтів було викликано на місце пригоди о 21:54, в суботу ввечері.

Двоє 15-річних хлопців наразі залишаються у тимчасовому ізоляторі. Їм інкримінують "спричинення смерті через небезпечне керування".

Двоє людей було оголошено мертвими ще на місці випадку. Троє інших померли невдовзі після того, як їх було доставлено до місцевої лікарні.

Їх сім'ї вже було повідомлено про їх смерть.

Заступник Головного Інспектора Поліції Західне Йоркшиа, пан Джим Ґрифиц, каже: "Це був дуже жахливий та трагічний випадок, у якому п'ятеро людей втратили свої життя.".

У поліції також кажуть, що наразі їм ще до кінця не відомо чи всі семеро перебували у автомобілі, марка якого Renault Clio. Вони припускають, що двоє все ж таки могли бути пішоходами, котрі під час аварії проходили біля дерева.

Вулиця Stonegate Road зачинена для транспорту і залишатиметься зачиненою ще довгий час.

П'ятеро загинуло у Йоркшиа, коли вкрадена машина врізалася в дерево Випадок трапився на вулиці Stonegate Road у околиці Meanwood, що у місті Лідз


П'ятеро загинуло у Йоркшиа, коли вкрадена машина врізалася в дерево Поліція проводить розслідування цього жахливого випадку


П'ятеро загинуло у Йоркшиа, коли вкрадена машина врізалася в дерево Навколо місця пригоди розкидані різні частини розбитого авто
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-42128009


Схожі статті:
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju