Всі новини     Оновлено: Вівторок, 28 листопада 2017 - 19:33

Принц Гарі одружується з Меґан Маркл

Принц Гарі одружується з Меґан Маркл

В понеділок зранку у Клеренс Гаус (Clarence House) оголосили, що на весні наступного року Принц Гарі, який є п'ятим у черзі до королівського престолу, одружується зі своєю коханою, американською актрисою, пані Meghan Markle.Повідомляється, що після одруження молода пара житиме у Котеджі Нотинем (Nottingham Cottage), який розташований на території Палацу Кенсинтона (Kensington Palace), що у центральному Лондоні.

Відомо, що принц зустрічається з пані Меґан вже понад рік і на початку цього місяця у них вже відбулись заручини.

У офіційній заяві Принц Гарі сказав: "Мені приємно оголосити, що ми отримали згоду батьків пані Маркл.".

Принц Гарі одружується з Меґан Маркл Пані Меґан Маркл познайомилась з Гарі у Лондоні, на весні минулого року


Після одруження сьогоднішня пані Маркл стане Герцогинею Сасексу.

Весілля Принца Гарі та Меґан Маркл відбудеться у травні 2018, у Каплиці Св. Джорджа (St George's Chapel), що у Замку Уиндзорів (Windsor Castle).

Витрати на весілля цілковито бере на себе королівська сім'я.

Весільну церемонію відслужить Архієпископ Кантербері, Джастин Уелбі.

Новини Британії розуміють ситуацію таким чином, що Букингемський Палац наполягає на повторному охрещенні пані Маркл у Церкві Англії, від'як, попри те, що вона росла та виховувалась, як протестантка, вона відвідувала Римо-Католицьку початкову школу. Саме тому, перед весіллям, пані Меґан похрестять та повернуть до англіканської (протестантської) віри.

Британські монархи є протестантами, і мають право одружуватись тільки з протестантами.

Принц Гарі, як і його бабуся, нинішня Королева Елизабет ІІ, належать до німецької Династії Заксен-Кобурґ та Ґоте (House of Saxe-Coburg and Gotha). У 1917 році, аби англійці не стогнали та забули, що ними правлять німці, особливо під час Першої Світової Війни, Династію Заксен-Кобурґ та Ґоте було перейменовано у Днастію Уиндзорів.

Пані Маркл також повідомила, що має намір стати громадянкою Британії.

Тут варто також нагадати, що до 2002 року Церква Англії не дозволяла повторне одруження, якщо інша половина ще жива. Тільки у 2002 році Генеральний Синод Церкви Англії (General Synod of the Church of England), який є її законодавчим органом, дозволив повторний шлюб і тільки "у виняткових обставинах". Таким чином, Новини Британії розуміють, що пані Маркл, яка вже була в шлюбі і її колишній чоловік ще живий, має якісь "виняткові обставини" свого попереднього розлучення.

У 2002 році Генеральний Синод Церкви Англії видав також і рекомендації для ксьондзів, котрі цілковито покладають на них відповідальність за провадження шлюбних церемоній над розлученими, або як там дослівно йдеться "провадження церемоній над подальшими шлюбами".

За твердженням аналітиків з БіБіСі, ксьондзам, котрі беруть на себе відповідальність за провадження таких шлюбів, радиться запевнитись, що дана шлюбна пара усвідомлює те, що їх повторне одруження порушує Божу волю на шлюб.

Принц Гарі одружується з Меґан Маркл Каплиця Святого Джорджа.


В цьому році Принцові Гарі 33 роки, пані Меґан Маркл 36.

Її повне ім'я: Рейчел Меґан Маркл (Rachel Meghan Markle).

Вона вже була одружена і цей шлюб буде її другим шлюбом.

У 2011 році вона одружилась з американським продюсером, паном Trevor Engelson, а у 2013 вони розійшлись.

Принц Гарі одружується з Меґан Маркл Колишній чоловік Меґан Маркл, пан Тревор Енґелсон разом з пані МарклПані Меґан Маркл походить з сім'ї змішаної раси. Її батько, пан Thomas Markle має біло-американське походження, а її мама пані Doria Ragland має афро-американське походження.

Пані Меґан народилася 4 серпня 1981 року у американському місті Лос-Анджелес і виростала в околиці цього міста, яку називають Блек Беверлі Гилз (чорні пагорби Беверлі), де середня ціна хати на даний час становить 770 тисяч американських доларів.

Вона навчалась у приватній початковій школі. Після цього вона навчалась у Римо-Католицькому коледжі, після якого вступила до Школи Зв'язку Північно-Західного Універистету (Northwestern University School of Communication), яку вона закінчила у 2003 році. У цьому самому році почалась її акторська кар'єра.

На даний час вона мешкає у канадському місті Торонто.

Пані Меґан Маркл активно виступає за гендерну рівність. Преса найчастіше називає її сексисткою.


Походження Меґан Маркл.

Її пра-пра-прабабка на ім'я Mary Hussey Smith, яка жила від 1823 до 1908 року, була землевласницею у штаті Нове Гемпшиа (New Hampshire) і була прямою спадкоємицею Вельми Шанованого Пана Джона Гасей (John Hussey), який був Першим Бароном Гасей Селфорду (1st Baron Hussey of Sleaford), що у Британії, якому у 1537 році відрубали голову за наказом вельми відомого Короля Генрі VIII.

Саме через Джона Гасей, пані Маркл є прямою спадкоємницею добре відомого Короля Джона (King John). Вона також є спадкоємницею Капітана Кристофера Гасей, якого у 1679 році було призначено губернатором Королівської Провінції Гемтон (Royal Province of Hampton), що у штаті Нове Гемпшиа (США), який тоді був ще британською колонією. Саме він був засновником Нантакету, що у штаті Масачусец.

Саме через своє вище згадане походження, пані Меґан Маркл є дуже віддаленою родичкою самого Принца Гарі.

Їх спільним предком є Елизабет Боуз (Elizabeth Bowes), яка жила від 1505 до 1572 року. Її чоловік, Ричард Боуз був сином Сер Ралфа Боуз з Замку Стретам (Sir Ralph Bowes of Streatlam Castle), який також був Вищим Шерифом графства Дарам (County Durham), що у Північній Ірландії. Ці особи є предками нинішньої Королеви Елизабет та Мами Королеви (Queen Mother).

По материнській лінії, пра-пра-прадід Меґан Маркл був рабом і працював на плантаціях у американському штаті Джорджія. Його було звільнено з-під рабства під час скасування рабства у США, у 1865 році.

Принц Гарі одружується з Меґан Маркл Майбутня дружина Його Високості Принца Гарі, пані Меґан Маркл


Принц Гарі одружується з Меґан Маркл Молода пара буде мешкати у нинішньому помешканні Принца Гарі - Нотинем Котедж, який розташовано на теритрії Палацу Кенсинтона


Принц Гарі одружується з Меґан Маркл Офіційне повідомлення про одруження
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-42137179


Також читайте:
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju