Перелік всіх новин

Чиста еміграція у СК найвища за останні 40 років

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсУ минулому році чиста еміграція у СК (різниця між тими, хто в'їхали і тими хто виїхали) за даними національного статистичного бюро ONS зросла на 50% у порівнянні з минулим роком.

Статистичні дані показують, що в минулому році 641 тисяча людей в'їхали у Сполучене Королівство і 323 тисячі виїхали з СК, що складає збільшення тих, що в'їхали на 318 тисяч людей. Це на 50% більше у порівнянні з позаминулим роком.

284 Тисячі людей в'їхали з метою працевлаштування, що на 70 тисяч більше ніж у позаминулому році.

Число румунів та болгар, котрі в'їхали у СК зросло до 46 тисяч, тобто у 2 рази більше ніж у позаминулому році.

Кількість працівників, котрі є громадянами ЄС за січень, лютий та березень цього року збільшилась на 283 тисячі ніж за той самий період у минулому році.

Попри такі, прикрі для Дейвіда Кемерона дані, він все ж таки наголосив, що не відмовиться від своєї мети зменшити чисту еміграцію до СК з сотень тисяч до десятків тисяч. Він зробив цю обіцянку людям Британії ще у 2010 році, під час своєї передвиборчої кампанії. Проте, за останні 5 років йому так і не вдалося дотриматись цієї обіцянки, у чому сьогодні звинувачував факт присутності в минулому уряді ліберал-демократів.

З цією метою новий уряд планує запровадження більш радикального анти-міграційного законодавства. Відомо, що уряд планує запровадити законодавство, котре зробить можливим конфіскацію всієї зарплати у тих, що працюють нелегально.

джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-32816454