Всі новини     Неділя, 10 грудня 2017 - 20:50

Британію паралізували сніговини

Британію паралізували сніговини

Сильні снігопади, що у ці вихідні накрили більшу частину британських островів, спричинили руйнування ліній електропередач, руйнування графіків руху транспорту та значні затримки у головних британських аеропортах.Найбільший сніг випав сьогодні в селі Sennybridge, що у південній частині Уельсу. Висота снігу там сягнула 30 см.

Лондон також сьогодні побачив сніг, щоправда не дуже багато, але вельми достатньо аби зупинити рух потягів та зруйнувати графіки руху інших видів транспорту.

На наступному тижні снігопади триватимуть у Північній Ірландії та на більшості території Шотландії. На решті території Британії більше снігу не очікується, окрім невеликих місцевих опадів у південних графствах Англії.

Сильні штормові вітри у Англійському Каналі (протока Ля-Манш) спричинили зсув порому компанії P&O, який має назву Pride of Kent (Гордість Кенту). Пором було відіпхано сильним вітром від його маршруту і він зачепив ся за дно протоки. Ніхто не зазнав шкоди.

Цей випадок трапився біля французького міста Калей (Calais), звідки ці пороми відправляються до Британії, зокрема до порту Довера.

Один з найбільших роздрібних продавців електроенергії Британії, компанія SSE, повідомила, що тільки у графстві Окфордшиа наразі без електропостачання залишаються майже 24 тисячі хат.

На півдні Англії та в Уельсі без світла сидять у майже трьох тисячах будинків.

Органи поліцій Англії радять всім не виходити з дому і нікуди не їхати без суттєвої потреби.

Британію паралізували сніговини На шосе А40, біля села Сенибридж, що у південному Уельсі, завалилося дерево та пошкодило караван


Більшість державних та приватних шкіл міста Бірмінгем завтра залишатимуться зачиненими.

Через багато повалених дерев на колії, завтра не буде потягів CrossCountry, котрі ходять у напрямку між містами Бірмінгем та Бристол.

У південно-західній Англії, у графстві Девон, сьогодні було зафіксовано пориви вітру, як сягали швидкості 120 км на годину.

Найнижча температура повітря, яку було зафіксовано сьогодні, становила мінус 14 градусів за Цельсієм у окремих частинах Уельсу та Шотландії.

У Бюро з Метеорології (Меt Office) повідомили, що завтра можливий сніг у окремих частинах графств Кент, Сарей, Сасекс та Гемпшиа, котрі розташовані у південній Англії.

Британію паралізували сніговини Три матчі вищої ліги Англії було скасовано


Британію паралізували сніговини Снігопади не оминули й Лондону


Британію паралізували сніговини У північному англійському Піковому Районі (Peak District) розкидач солі намагається пройти крізь сніг та посипати польову дорогу, яка з'єднує кілька маленьких хуторів


Британію паралізували сніговини Невеличке село в Уельсі, яке має назву Derwen Gam


Британію паралізували сніговини Статуя Edward Carson вітає сніг у Белфасті


Британію паралізували сніговини Але люди не слухали ся поліції і все ж таки вийшли надвір
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-42297150


Також дивіться:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju