Всі новини     Вівторок, 12 грудня 2017 - 13:54

Анкети для громадян ЄС можна буде заповнити за лічені хвилини

Анкети для громадян ЄС можна буде заповнити за лічені хвилини

У центральному уряді СК сьогодні заявили, що подання анкет громадянами ЄС на отримання статусу проживання (резидентсва) від другої половини наступного року можна буде здійснити онлайн і це можна буде зробити за лічені хвилини.Про це сьогодні було заявлено міністром домашніх справ (Home Office), паном Брендон Люис.

Пан Люис також пообіцяв, що у процесі розгляду анкет працівникам служби буде надано вказівки бути багато більше схильними у бік заявників.

Процес отримання нового статусу має розпочатися в другій половині 2018 року.

За словами міністра система розгляду заяв буде набагато простішою ніж та, що існує зараз. Анкети можна буде заповнити онлайн і це займатиме "лічені хвилини".

Ціна за отримання нового статусу буде становити £72.50, тобто стільки скільки зараз коштує отримання британського паспорту.

Ті, хто вже мають статус постійного проживання (постійного резидента - permanent residence) радше за все не будуть платити нічого і їх процес отримання нового статусу буде набагато простішим.

Проте, лейборист, Лорд Кешмен у відповідь на цю заяву сказав, що теперішня невизначеність відлякує громадян ЄС від Британії і закликав уряд запровадити негайний та автоматичний процес адаптації до нового статусу тих громадян ЄС, що вже мають статус постійного проживання.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-42322018


У цій темі також читайте:
Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju