Всі новини     Субота, 23 грудня 2017 - 16:20

Уряд хоче ввести стягування з вантажівок плату за кожну милю проїзду

Уряд хоче ввести стягування з вантажівок плату за кожну милю проїзду

Секретар з питань транспорту центрального уряду Сполученого Королівства, пан Крис Ґрейлин оголосив, що розпочинає консультації з можливості запровадження стягування з вантажівок плати за кожну милю проїзду по британських дорогах, як компенсацію за зношення поверхні доріг та як джерело додаткових надходжень до бюджету обслуговування шляхів Англії.Пан секретар каже, що ця схема дозволить стягувати гроші за проїзди також з іноземних перевізників.

Проте, у британській Асоціації Перевізників Вантажів (Road Haulage Association, скор. RHA) заявили, що така схема буде дуже несправедливою стосовно водіїв та компаній вантажних автомобілів. Вони також кажуть, що хочуть бачити більше подробиць щодо запровадження цієї схеми, котрих уряд наразі ще не оприлюднив.

Інші аналітики також критикують ідею пана Ґрейлин і кажуть, що через цю схему, уряд з часом може підступно змусити платити за користування дорогами всіх без винятку власників автомобілів, як вантажних, так і легкових.

У департаменті транспорту також повідомили, що після Різдва розпочинають ще одні консультації, котрі стосуватимуться вивчення можливості покращення шосе на території Англії, чиє маркування починаються з літери А, тобто шосе наступного після магістралей класу, від'як стан англійських шосе все більше погіршується і до уряду надходить дуже багато скарг від водіїв різних категорій, що у свою чергу влітає у кишеню урядові, як виплати компенсацій різної величини.

У найближчі роки уряд обіцяє витратити на ці дороги кілька мільярдів фунтів. Серед цих покращень планується будівництво багатьох об'їзних доріг, де це є вкрай необхідним.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-42464125


Також читайте:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju