Всі новини     Оновлено: Середа, 27 грудня 2017 - 11:06

Сніг спричинив новий хаос на британських дорогах

Сніг спричинив новий хаос на британських дорогах

Багато органів поліції Британії застерігають водіїв та інших користувачів доріг про снігові заноси та надзвичайні погодні умови, що утворилися на території Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії.Автомагістраль М1, що йде з Лондона у північну Англію, було цілковито заблоковано в районі розгалуження J19, яке розташоване між містами Шефілд та Нотинґем, після того, як занесло одну з вантажівок, що у свою чергу втягнуло в аварію ще кілька машин і на тривалий час цілковито заблокувало магістраль.

У Мет Бюро видали чергові застереження про високу ймовірність снігових заносів у Шотландії, Північній Ірландії, північно-східній Англії та в Уельсі. І також у окремих частинах південної Англії.

Аеропорт Станстед, який розташовано на північний схід від Лондона, сьогодні залишається зачиненим для будь-яких рейсів до того часу, поки не розчистять сніг.

Речник цього летовища сказав, що всі рейси призупинено і наразі ніхто точно не знає, коли їх буде знову відновлено.

Компанія Західна Електромережа (Western Power Distribution) повідомила, що наразі 13 тисяч хатів, котрі розташовані у графствах Середньо-східної (East Midlands) та Середньо-західної Англії (West Midlands), залишаються без світла.

У компанії також сказали, що всі перерви електропостачання були спричинені снігом.

У західних частинах Англії також без світла залишаються приблизно 7 тисяч осель, серед яких понад 3 тисячі у графстві Уилтшиа та майже 4 тисячі у графстві Ґлосестершиа.

Сніг спричинив новий хаос на британських дорогах Великий сніг спричинив хаос на магістралі М1


Сніг спричинив новий хаос на британських дорогах Поліція Ґлосестершиа допомагає витягувати з заносу вантажівку на автомагістралі М5 (що проходить від Бирмингема через Бристол аж до Ексетер (південно-західне узбережжя Англії))


У Шляхах Англії (Highways England) повідомили, що тільки за минулу ніч вже розкидали на дорогах загалом понад 2 тисячі тон солі.

Сніг спричинив новий хаос на британських дорогах У Мет Бюро видали жовте застереження на райони Британії, де можливе погіршення погоди


Сніг спричинив новий хаос на британських дорогах На шосе А14 також великі затримки руху


Сніг спричинив новий хаос на британських дорогах Окремі люди прокинулись в середу зранку і побачили товсту снігову ковдру.


Сніг спричинив новий хаос на британських дорогах Виглядає, що окремі навіть дивуються, що таке сніг


А тим часом у Британії продовжуються різдвяні вихідні, котрі у більшості підприємств та організацій розпочалися у п'ятницю 22 грудня і триватимуть до 2 січня 2018 року.

ЩАСЛИВОГО ВАМ РІЗДВА ТА НОВОГО РОКУ !джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-42490947


Також читайте:
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju