Перелік новин     П'ятниця, 12 січня 2018 - 11:02

18-Річна шотландка померла від грипу

18-Річна шотландка померла від грипу

Вісімнадцятирічна Bethany Walker, що мешкала у містечку Applecross, що у Шотландії, померла після того, як захворіла на грип і намагалась сама лікуватись вдома, проте її грип згодом перейшов у пневмонію.Повітряна швидка забрала Бетані до лікарні міста Inverness, але лікарі вже не змогли її врятувати.

Її мама, пані Heather Teale, сказала: "Моя найрідніша, найкраща у світі донечка сьогодні відійшла відійшла від мене назавжди.".

Коли надійшла ця жахлива новина, офіційні дані NHS Шотландії показали, що за останній тиждень кількість інфікованих на грип майже подвоїлась.

За останні два тижні померло вісім з 53 людей, яких на даний час лікують у частинах інтенсивного лікування у лікарнях Шотландії.

Проте фахівці кажуть, що ці люди померли радше від ускладнень спричинених їх іншими захворюваннями.

У лікарнях на території Англії кількість хворих на грип також дещо зросла, але лікарі стверджують, що наразі немає жодних причин для занепокоєнь.

У Національній Службі Здоров'я радять звертатись до своїх GP, а тим, кому за 65 обов'язково отримувати щорічну вакцину проти грипу.

Ця порада також стосується вагітних та тих, хто має слабкий імунітет.

Офіційні дані захисту здоров'я Шотландії (Health Protection Scotland, скор: HPS), що з'явилися вчора, свідчать про те, що кількість захворювань на грип від грудня минулого року до січня цього, зросла від 46 до 107 людей на кожні 100 тисяч населення.

Якщо у вас будь-які підозри на грип, вам варто звертатись до своїх загальних практикантів (GP).джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-highlands-islands-42651203


Подібні статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju