Всі новини     Неділя, 14 січня 2018 - 10:53

Уряд веде інтенсивні перемовини про порятунок Carillion

Уряд веде інтенсивні перемовини про порятунок Carillion

Після того, як під загрозою опинились майже 20 тисяч робочих місць у Британії та ще 23 тисячі у світі, центральний уряд Сполученого Королівства вже другий день поспіль проводить інтенсивні перемовини та консультації з можливого порятунку однієї з найбільших будівельних компаній СК, яка має назву Карилион.Нещодавно стало відомо, що компанія опинилась під загрозою банкрутства і багато аналітиків сходяться на тім, що компанія може піти в адміністрацію, тобто оголосити про банкрутство вже завтра.

Новини Британії розуміють чинну ситуацію таким чином, що перемовини про різні можливі варіанти порятунку однієї з найбільших будівельних компаній СК ведуться на найвищому рівні.

Компанія Карилион на даний час накопичила боргу в загальній сумі приблизно на півтори мільярди фунтів.

На території СК на цю компанію працюють 19 тисяч працівників, а загалом по світі ця компанія наймає 43 тисячі людей.

Серед півтори мільярда боргових зобов'язань цієї компанії, майже 600 мільйонів є боргом по приватних пенсіях.

На минулому тижні компанія намагалася досягти згоди зі своїми кредиторами, серед яких найбільші британські банки Santander, HSBC та Barclays. Проте позавчора стало зрозумілим, що кредитори не виявили бажання продовжувати фінансування компанії, від'як вважають це марним "викиданням добрих грошей після поганих".

Ця новина спричинила падіння акцій компанії, тільки за один день у п'ятницю, на цілих 28%.

Найголовнішими проектами Карилион є важливі інфраструктурні проекти британського уряду, серед яких:

- нова високошвидкісна колія, яка має назву HS2, яка має з'єднати Лондон з Манчестером та проходитиме через міста Бирмингем і Лідз та інші;

- Карилион також займається обслуговуванням 50 тисяч будівель, котрі перебувають у власності Міністерства Оборони СК;

- компанія також займається підтримкою та обслуговуванням приблизно 900 шкільних будівель на території Британії;

- ця компанія є другим найбільшим підрядником Національної Колії (Network Rail);

- Карилион також підтримує та обслуговує британські в'язниці з загальною щорічною сумою контрактів у розмірі 200 мільйонів фунтів.

Компанія Карилион займається головним чином різними будівельними проектами та обслуговуванням будівель і є дуже великою компанією. За 2016 рік загальний товарообіг цієї компанії склав понад 5 мільярдів фунтів.

Уряд веде інтенсивні перемовини про порятунок Carillion Графік ціни однієї акції Карилион за останні 12 місяців (ціна в пенях)


Аналітики пояснюють такий поганий фінансовий стан компанії тим, що останнім часом вона набрала дуже багато проектів, котрі виявились нерентабельними, тобто неприбутковими, що свідчить про великий прорахунок її консультантів.

До цих лих додалось також те, що компанії було заборговано велику суму грошей за її проекти на Близькому Сході, котрі було виплачено з тривалою затримкою, що коштувало компанії великих зайвих витрат.

Серед великих проектів Карилион перебудова колишньої електростанції у Батерсі (на малюнку нижче - Battersea Power station) та перебудова стадіону Анфілд (Аnfield Stadium).

Уряд веде інтенсивні перемовини про порятунок Carillion Колишня електростанція у Батерсі (Лондон) є одним з проектів Карилион


В урядовців найбільше занепокоєння викликає те, що в разі банкрутства Карилион, може бути порушено обслуговування та підтримку різних закладів, що перебувають у власності центрального та місцевих урядів.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-42680585


Подібні статті:Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju