Всі новини     Неділя, 21 січня 2018 - 13:03

Теріза Мей обіцяє зупинити зловживання у секторі приватного пенсійного забезпечення

Теріза Мей обіцяє зупинити зловживання у секторі приватного пенсійного забезпечення

У своїй недільній статті у тижневику Observer (Guardian) чинна британська прем'єрка пише, що уряд найближчим часом видасть настанови, котрі запропонують жорсткі правила для керівників компаній і котрі покликані зупинити руйнування приватних пенсій їх працівників, коли керівники намагаються за рахунок цих приватних пенсій максимально набити свої власні кишені.



Черговий скандал з приватним пенсійним забезпеченням виник після того, як одна з найбільших будівельних компаній СК під назвою Карилион оголосила про своє банкрутство, залишивши пенсійний дефіцит компанії у розмірі 900 мільйонів фунтів, що матиме вплив на приватні пенсії двадцяти семи з половиною тисяч колишніх та теперішніх працівників.

Раніше повідомлялось, що пенсійний дефіцит Карилион становив майже 600 мільйонів фунтів. Проте, за іншими підрахунками це число може сягати аж 900 мільйонів.


Ваша приватна пенсія.

У Сполученому Королівстві працівники дуже часто, окрім державного, мають також і приватне пенсійне забезпечення, котре надається їх компаніями, якщо ці компанії оперують пенсійними схемами.

Такі працівники класифікуються, як працівники з визначеними або встановленими пенсіями (defined benefit pensions, скор. DB). Ці працівники знають наперед, який розмір приватної пенсії вони отримають у майбутньому.

Розмір таких пенсій базується або на кінцевій зарплаті, або на середній зарплаті за всю кар'єру працівника чи працівниці.

З іншого боку також існують схеми, відомі як пенсійні схеми з визначеними чи постійними внесками (defined contribution, скор. DC), де працівники постійно вносять однакову суму у приватний пенсійний фонд компанії. Ці заощадження разом з відсотками вони пізніше можуть використовувати, як додаткову до державної пенсію, яка також підлягає оподаткуванню, що залежить від загальних доходів особи.

На відміну від схем DB кінцева пенсія працівників, що задіяні у схемах DC дуже часто залежить від того, наскільки зростають біржові ціни на цінні папери (акції) даної компанії або на цінні папери, у котрі компанія вкладала внески працівників.


Чи є пенсійний дефіцит проблемою?

Останній звіт аналітичного центру під назвою Pensions and Lifetime Savings Association (скор. PLSA), який було оприлюднено у вересні минулого року, каже, що більшість пенсійних схем типу DB не мають мати проблем з виплатами обіцяних пенсій. Тобто, якщо існує пенсійний дефіцит, то все одно компанії мають відповідні плани виплат майбутніх пенсій через те, що компанія може додати до свого пенсійного фонду додаткові власні кошти.

Проте, у PLSA також кажуть, що три мільйони опитаних ними працівників, котрі були задіяні у схемах типу DB, мали насправді тільки 50% шансів отримати таку суму пенсій, яку їм було обіцяно на початку.

У схемах типу DB загалом у СК задіяно 11 мільйонів працівників.


Що трапиться з пенсією, коли компанія банкрутує?

У більшості таких випадків на допомогу приходить PPF (Приватний Пенсійний Фонд - державні гарантії), який виплачує обіцяні пенсії схем DB. Проте, для окремих працівників це може означати, що вони отримають дещо менший розмір пенсії ніж їм було обіцяно.

Коли на допомогу приходить PPF, то всі, хто досяг пенсійного віку, отримають свою приватну пенсію у повному розмірі. Пенсії, котрі нараховуються від 5 квітня 1997 року також індексуються з ростом інфляції, але не більше ніж 2.5% на рік. Пенсії, котрі нараховувались до цієї дати, не індексуються відповідно до інфляції, а залишаються сталими.

Працівникам, котрі ще не досягли пенсійного віку, можуть виплатити тільки 90% від розміру їх приватної пенсії, але ще також існує певний максимальний поріг, який на даний час становить 34'655 фунтів. На різний вік особи існують різні пороги.

Згідно з останнім звітом PPF, поточний баланс їх активів становить 34 мільярди фунтів.


Як щодо схеми DC?

У наш час, коли ви починаєте працювати то існує все більше ймовірності того, що ваша приватна пенсія буде не типу DB, а радше типу DC і через те, що все більше роботодавців або страхових компаній надають перевагу схемам DC.

Якщо такий роботодавець банкрутує, то ситуація з приватною пенсією тут має бути простішою.

Роботодавець здійснює регулярні внески в пенсійний фонд працівника чи працівниці під час виплати кожної зарплати.

Якщо компанія банкрутує, або якщо працівник залишає роботу, то ці виплати звичайно ж зупиняються.

Проте, пенсійний фонд даного працівника все одно залишається на його ім'я і залишається інвестованим і зберігається за ним, як його чи її майбутня пенсія.

Коли працівник переходить на нову компанію, то його нова компанія створює для нього новий пенсійний фонд і так далі.

Іншими словами, коли ви досягаєте пенсійного віку, ви можете мати дві, три, чотири, або й більше приватних пенсій.



джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-42763760


У цій темі:



Курс британського фунту до долара, євро та гривні








Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju