Всі новини

08.03.2018 - 12:55

Четвер, 08 березня 2018 - 12:55

Руским та українським олігархам у СК буде наказано пояснити джерела своїх доходів

Руским та українським олігархам у СК буде наказано пояснити джерела своїх доходів

Міністр з безпеки Сполученого Королівства, пан Ben Wallace, заявив, що рускі та інші іноземні олігархи будуть змушені пояснити джерела свого розкішного життя у Британії, або всі їх статки буде захоплено.


Про це пан Бен Уолейс заявив у своїй розмові з британським щоденником Таймс, коли він сказав, що ці заходи є частиною боротьби уряду СК зі світовою організованою злочинністю.

Міністр також сказав, що британські офіційні особи тепер можуть заарештовувати та конфісковувати статки олігархів розмір яких становить 50 тисяч фунтів та більше.

Він зокрема сказав: "Багаті іноземні злочинці тепер відчують всю повноту влади британського уряду.".

Згідно з останніми звітами, через Сполучене Королівство різними злочинними угрупуваннями чи мафіями щороку відмивається понад 90 мільярдів фунтів. Тепер всі або переважна частина від цих сум зможуть стати власністю СК.

Раніше на цьому тижні уряд Сполученого Королівства запровадив так звані Ордери Незрозумілого Багатства (Unexplained Wealth Orders). Ці ордери дають міністрам уряду СК повноваження заарештовувати практично всі статки, серед яких також і нерухомість та утримувати їх у своїй власності до тих пір, поки не будуть надані докази чи свідчення про їх законне походження, що означає, що ці статки можуть назавжди залишитись у британських сейфах.

У розмові з журналістами Таймс міністр з безпеки також сказав: "Ми прийдемо за вами, за вашими статками і ми зробимо ваше середовище дуже важким.".

За твердженнями газети Таймс, вже було ідентифіковано більше десятка осіб з надзвичайно великими та сумнівними доходами, котрі на території СК та у його банках мають дуже великі статки.

Пан Уолейс також прокоментував відому драму МакМафія (McMafia) каналу БіБіСі Один, яка зараз виходить на екрани щонеділі о 21:00, яка базується на дослідженнях журналіста, Misha Glenny, про те, як організовувались пострадянські мафіозні структури, та як вони до цих пір процвітають.

З цього приводу міністр сказав, що ця драма дуже чітко віддзеркалює міжнародну природу організованої злочинності. Він зокрема сказав: "Під блиском є багато нехлюйства. Ця дарма є дуже близькою до правди. У ній дуже правдиво показана природа організованої злочинності та безкарність, у якій процвітають ці люди та вся її жорстокість.".

Пан Уолейс також розповідав про справу, яка має назву Laundromat, яка є схемою, у якій фальшиві компанії, які базуються на території СК, використовуються для відмивання руских грошей через західні банки.

Мешканці таких країн, як Росія чи Україна важко працюють і вірять, що своєю працею вони збагачують свої держави. Але насправді своєю важкою працею вони збагачують різні організовані угрупування та мафії, на чолі яких стоять добре відомі олігархи. Цих олігархів вважають дуже багатими людьми, але насправді, зі всього, що вони накрали, вони фактично володіють тільки мізерною частиною. Це тому, що всі ці статки вони відправляють у західні держави і там їх зберігають.

На цьому світі не має значення які ви маєте статки, а має значення де ці статки розташовані. І як ще раз показує ця стаття, ваші гроші у моїй кишені, це фактично мої гроші і я у будь-який момент можу захопити, заблокувати чи навіть конфіскувати всі ці ваші статки. Тобто насправді виходить так, що люди у злиденних країнах збагачують не свої держави, а через своїх олігархів та подібних їм злочинців насправді збагачують розвинені країни.

Короткий уривок про драму БіБіСі - МакМафія


    


Також читайте:

Стрілянина біля українського посольства у Лондоні Стрілянина біля українського посольства у Лондоні15/04/2019

Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju