Всі новини

08.03.2018 - 14:48

Четвер, 08 березня 2018 - 14:48

Лідерів партії Британія Насамперед ув'язнено за ненависть

Лідерів партії Британія Насамперед ув'язнено за ненависть

Лідера партії, пана Paul Golding, 36 років, та його заступницю, пані, Jayda Fransen, 32 роки, було визнано винними у "посилених залякуваннях на релігійному ґрунті".


Пару було заарештовано у травні минулого року через розповсюдження листівок та розповсюдження матеріалів онлайн під час тривання одного судового процесу у груповому насильстві, що у Британії категорично заборонено до завершення процесу.

Паню Франзен було звинувачено у трьох випадках насильства на релігійному ґрунті, у той час, як пана Ґолдин було звинувачено у одному такому випадку.

Справа слухалася у мировому суді міста Фолкстоун, що розташоване на південному узбережжі графства Кент, за 10 км на захід від відомого портового міста Довер.

Пані Франзен дали 36 тижнів позбавлення волі. Панові Ґолдин дали 18 тижнів.

На судових слуханнях йшлося про те, як дані лідери партії Британія Насамперед (Britain First) ходили по хатах та залякували мешканців графства Кент, котрі були, як вважали ці лідери, пов'язані з процесом справи зґвалтування, у якій трьох мусульман було визнано винними і ув'язнено. Ця справа слухалася у Коронному Суді міста Кантербері, що також у графстві Кент.

Самі лідери цієї партії є мешканцями південно-східного Лондону.

Вони найбільш відомі, як ненависники мусульман.

Їх було заарештовано у травні минулого року після інциденту, який трапився у кафе закуски на виніс під назвою 555 Pizza, у місті Рамзґейт, яке розташоване на східному узбережжі графства Кент, десь за 25 км на північний схід від міста Довер.

Тоді пані Франзен гримала по вікнах та дверях кафе з викриками "педофіл", "іноземець" ("pedophile", "foreigner").

Проте, у кожному випадку своїх "походеньок" вони чіплялися ні в чім не винних людей, де б вони не були.

Вони якимось чином записали відео зґвалтування про яке йдеться вище та оприлюднили його на сайті своєї партії та у соціальних медіа.

Коли ще триває судовий процес у даній справі, то оприлюднення будь-якої інформації чи навіть дискусії по цій справі у Британії вважаються кримінальним злочином.

Разом з оприлюдненням цього відео вони також розповсюджували листівки та інші матеріали там, де жили обвинувачені у зґвалтуванні.

Лідерів партії Британія Насамперед ув'язнено за ненависть Пан Ґолдин та Джейда Франзен прибули перед будинком суду разом зі своїми прихильниками


Під час судового процесу пані Франзен категорично відкидала будь-які звинувачення у свій бік.

Під час оголошення вироку суддею, пані Франзен вигукувала: "Це дуже сумний день для британського правосуддя. Все, що я робила, я робила для дітей цієї країни і вони того варті.".

Коли прихильники партії виходили з приміщення суду, вони вигукували непристойні фрази на працівників суду та преси з криками "не здамось" (no surrender).

    Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju