Всі новини

09.03.2018 - 09:05

П'ятниця, 09 березня 2018 - 09:05

Wagamama оштрафовано за недоплату мінімальної зарплати

Wagamama оштрафовано за недоплату мінімальної зарплати

Обидві мережі закусочних ресторанів Wagamama та TGI Fridays було оштрафовано за те, що зарплата, яку вони платили своїм працівникам не досягала національного мінімуму.


Ці дві компанії є одними з 43 роботодавців, котрі на даний час перебувають в урядовому переліку компаній, котрі не сплачують своїм працівникам національного мінімуму, тобто котрі порушують законодавство.

Суми штрафів не оприлюднюються, але можна прикинути, що це приблизно двократний розмір того, що вони недоплатили загалом своїм працівникам, але не більше 20 тис. фунтів на кожного працівника.

Проте, відомо, що на додаток до сплачених штрафів, мережа Wagamama мусила ще також виплатити по £50.00 недоплаченої зарплати кожному з 2 тисячі 600 працівників чи працівниць, а мережа TGI Friday's мусила доплатити по £25 своїм 2'300 працівникам, котрим було недоплачено до мінімальної зарплати.

Обидві мережі повідомили, що на сьогоднішній день вже майже всі ці заборгованості відшкодовано.

Від початку наступного місяця мінімальна зарплата у Сполученому Королівстві, для тих, кому вже за 25 зростає до 7.83 на годину.

Загалом у СК, за недоплати мінімальних зарплат вже було притягнено до відповідальності та оштрафовано 179 компаній, котрі у загальній сумі сплатили у британський бюджет 1.3 мільйони фунтів, плюс доплатили недоплачені гроші.

Так, недавно, у 2015 році, за недоплату мінімальної зарплати було оштрафовано відому мережу готелів Маріот (Marriott), яка недоплатила 279 своїм працівникам в середньому по 250 фунтів кожному.

Wagamama оштрафовано за недоплату мінімальної зарплати У одному з лондонських ресторанів Wagamama на робочому графіку написано, що працівникам навіть не дозволяли телефонувати, що вони хворі і не виходити на роботу.


Наприкінці цього місяця центральний уряд запускає рекламну кампанію, яка буде покликана донести до кожного роботодавця, що за недоплату мінімальної зарплати їх буде оштрафовано на двократну суму того, що вони недоплатили загалом всім своїм працівникам, але не більше 20 тисяч фунтів в розрахунку на кожного працівника чи працівницю.


    Подібні статті:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju