Всі новини

13.03.2018 - 20:06

Вівторок, 13 березня 2018 - 20:06

В отруєнні Скрипаля рускі вже звинувачують українців

В отруєнні Скрипаля рускі вже звинувачують українців

Сьогодні один з членів руского парламенту, Мілонов, зрівняв Британію з Гітлером і заявив, що британська прем'єрка, пані Теріза Мей, задля сфабриковування фактів проти Расії щодо отруєння колишнього руского шпигуна, мабуть купила отруту в Україні чи в інших їй подібних, як він виразився, фальшивих країнах.


Тим часом, поліція, що займається розслідуванням отруєння колишнього шпигуна та його доньки, звернулася до громадськості за додатковими свідченнями про те, хто, де і коли бачив червону БМВ 2009 року, яка належить Скрипалеві.

В отруєнні Скрипаля рускі вже звинувачують українців Поліція шукає свідків, котрі можуть щось знати за місце перебування червоної БМВ Скрипаля до його отруєння


Біля цієї машини бачили кількох людей, коли вона була припаркована біля торгівельного центру за кілька годин до того, як Скрипаля та його доньку виявили знепритомнілими поблизу того ж центру, на лавці у скверику.

Сьогодні опівночі виходить термін ультиматуму, який вчора поклав рускому послові, Зовнішній Секретар СК, пан Борис Джонсон.

Разом з цим рускі сьогодні заявили, що якщо Британія вдасться до якихось додаткових санкцій проти них, то руский уряд також піде на напруження і відповість "належним чином".

Що можуть зробити рускі ніяк не зрозуміло, бо британських грошей в руских банках немає, а натомість рускі гроші є у британських банках, і за останніми даними щонайменше 75 мільярдів фунтів.

Пані Теріза Мей сказала, що Сполучене Королівство має стояти напоготові вжити всіх необхідних заходів від'як це отруєння з боку міжнародного права можна розцінювати, як ведення військових операцій чужою державою на своїй території, тобто як вторгнення.

На Даунин Стріт (будинок уряду) сьогодні повідомили, що пані Мей мала телефонну розмову з американським президентом, паном Доналдом Трамп, який запевнив пані Мей, що США абсолютно стоять на боці Британії і якщо виявиться, що рускі причетні до цього отруєння, то США долучиться до всіх своїх друзів і вживатиме додаткових заходів аби покарати руских за цей вчинок.

Пані Мей також мала телефонні розмови з французьким президентом, паном Емануелем Макрон та з німецькою канцлеркою, пані Анґелою Меркель, котрі висловили їй повну та беззаперечну підтримку.

Проте, руский міністр Лавров, відкинув будь-які звинувачення у бік своєї країни та назвав все це "сміттям".

Скрипаль та його донька продовжують перебувати у лікарні міста Солисбері у критичному стані.

У Скотленд Ярді сьогодні повідомили, що 35 інших людей, котрі є мешканцями міста Солисбері, було забезпечено медичним оглядом, але з ними все гаразд і тільки одного чоловіка поклали на стаціонар, бо виявили сліди отрути.

Також повідомляють, що на повне розслідування цього випадку радше за все знадобиться "багато тижнів".

У англійській футбольній асоціації сьогодні заявили, що наразі не мають жодних змін у планах відвідування англійською збірною цьогорічного чемпіонату світу з футболу, який має відбутися у рускому місті Сочі.

У наглядовому органі з питань мовлення, який має назву Офком (Ofcom), сьогодні сказали, що будуть повторно переглядати ліцензію руского каналу Раша Тудей на їх право мовлення на території СК.

Високопосадовці Європейської Унії сьогодні також висловились про свою повну та безоглядну підтримку Британії. Напад на одного члена, сказав пан Штолєнберґ, є напад на всіх нас.

Якщо до кінця нинішнього дня від Расії не надійте жодних пояснень щодо отрути, то Британія може вдатися до вислання руских дипломатів зі своєї території, як це мало місце у 2006 році, після того, як стало зрозуміло, що до отруєння Літвінєнко були причетні офіційні особи Расії.

Британія також може заморозити фінанси членів руского уряду та парламенту та ввести заборону на видачу їм віз на в'їзд на територію СК.

Британія також може бойкотувати чемпіонат світу з футболу у Сочі і також може відібрати чи цілковито скасувати ліцензію руского каналу Раша Тудей.

Це тільки деякі з заходів, до яких може вдатися Британія аби покарати Расію через такі нахабні дії на своїй території.

Всі друзі Британії цілковито на її боці і також можуть вдатися до запровадження додаткових санкцій.


    Такожи у цій темі:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju