Всі новини

14.03.2018 - 19:02

Середа, 14 березня 2018 - 19:02

СК виганяє 23 руских дипломати

СК виганяє 23 руских дипломати

Після того, як Расія відмовилася пояснити, яким чином на британській території було використано руску хімічну зброю, британська прем'єрка, пані Теріза Мей, сьогодні оголосила, що СК виганяє 23 руских дипломати, котрі є у переліку підозрілих дипломатів, що ведуть у СК шпигунську діяльність.


Дані дипломати мають один тиждень аби самовільно залишити британську територію. Їх вважають "незадекларованими" офіцерами рускої розвідки, котрі працюють під прикриттям посольства Расії.

Візит до СК руского міністра закордонних справ, який мав відбутися пізніше в цьому році, також було скасовано.

Члени британської королівської сім'ї не будуть присутніми на світовому чемпіонаті з футболу у рускому місті Сочі.

Расія категорично відкидає будь-які звинувачення у свій бік, пов'язані з отруєнням Скрипаля та його доньки і каже, що найближчим часом відповість на ці санкції належним чином.

Висилання з британської території 23 дипломатів є найбільшою висилкою шпигунів від 1985 року, коли з СК було вислано 31 дипломата, після того, як колишній руский шпигун, Ґардієвскій, що є автором відомих публікацій про КДБ, почав працювати на британські спецслужби.

Тим часом, Скрипаль з донькою продовжують перебувати у критичному стані у інтенсивній терапії.

Серед вжитих заходів британського уряду, аби покарати Расію за застосування хімічної зброї на своїй території, також запроваджується посилення митного контролю над приватними авіарейсами, що прямують до СК з Расії, заморожування державних активів Расії, де існують свідчення про те, що ці активи можуть нести будь-яку загрозу громадянам та мешканцям СК, бойкотування цьогорічного чемпіонату світу з футболу міністрами уряду та членами королівської родини, відтермінування всіх міждержавних зустрічей, і також розгляд питання запровадження нових норм законодавства СК задля посилення безпеки у відносинах з РФ.

СК виганяє 23 руских дипломати Британські солдати у масках готуються до підйому підозрілого автомобіля у місті Gillingham, що у графстві Дорсет


Пані Мей також заявила, що на даний час не існує жодної альтернативи тому, що у цьому отруєнні брав участь хтось інший, а не Расія.

Відділ зовнішніх справ центрального уряду СК оновив статус поїздок до Расії британськими громадянами і застеріг, що під час цих поїздок варто звертати увагу на те, що на даний час у Расії існують посилені анти-британські настрої.

Тим часом, сили поліції та військових огородили кілька невеликих об'єктів, що розташовані навколо міста Gillingham, у графстві Дорсет, котре розташоване біля міста Bournemouth.

У Солисбері на даний час перебувають 180 військових фахівців з хімічної зброї.

Італійський ресторан Zizzi та англійський шинок Bishop's Mill Pub залишатимуться зачиненими ще вельми тривалий час.


    Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju