Всі новини

15.03.2018 - 18:34

Четвер, 15 березня 2018 - 18:34

Tesco оштрафовано на 116К за недотримання техніки безпеки

Tesco оштрафовано на 116К за недотримання техніки безпеки

Одну з найбільших мереж британських супермаркетів під назвою Теско було оштрафовано на 116 тисяч фунтів після того, як один з її працівників під час чистки печі отримав хімічні опіки.


Працівник компанії у одному з її супермаркетів у місті Colchester, що у графстві Есекс, на схід від Лондону, використовував агресивний хімікат для чистки духовки, який бризнув йому назад в обличчя, що у свою чергу спричинило опіки лівого ока працівника.

Після проведення розслідування, було почато судову справу проти Теско, яка слухалася у мировому суді міста Chelmsford, яке також розташоване у графстві Есекс.

Під час судового засідання Теско визнала себе винною за недотримання правил техніки безпеки своїх працівників, котрі стосуються поводження з хімікатами та іншими небезпечними речовинами.

На суді також йшлося про те, що даний працівник дуже погано розумів письмові та усні вказівки через те, що має особливі медичні умови, про що було відомо його безпосереднім керівникам.

Працівник, під час чистки печі мав бути вбраний у захисні окуляри та рукавиці, але тоді він їх на собі не мав.

Коли один з працівників місцевої ради міста Колчестера відвідав даний супермаркет, він став свідком того, що даний хімікат зберігався не у призначеному місці. Захисні окуляри та рукавиці були в наявності, але були дуже брудні та не зберігались відповідно до вказівок.

Теско було оштрафовано на 116 тисяч і ще плюс 10 тисяч фунтів за покриття всіх судових та інших юридичних витрат.

Речники Теско вже також повідомили, що зробили низку покращень щодо техніки безпеки і даний хімікат вже було усунено від вживання працівниками взагалі.

Цей випадок у черговий раз показує, що людське життя у Європі має дуже високу ціну, навіть попри те, що багато скаржаться на зайву бюрократію та на їх погляд зайві норми.


    Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju