Всі новини

17.03.2018 - 17:28

Субота, 17 березня 2018 - 17:28

Поліція видала офіційну заяву всім руским у СК бути обережними

Поліція видала офіційну заяву всім руским у СК бути обережними

Різні органи поліції Сполученого Королівства почали надсилати звернення до всіх колишніх громадян Расії, котрі перебувають на території СК, як втікачі чи вигнанці, аби вони могли зголоситися на побачення у органи поліції для видачі їм застережень про їх особисту безпеку.


Ці звернення органи поліцій Британії почали надсилати після того, як минулого понеділка було виявлено, що ще один руский бізнесмен на ім'я Нікалай Ґлушков (на фото), був замордований у південно-західному Лондоні.

У Сполученому Королівстві не існує якогось одного органу британської поліції, як для прикладу в Україні, а замість того, кожне графство та інші великі метрополії мають свою власну поліцію, де її керівника, тобто головного комісара обирають люди графства на звичайних виборах.
Тому, коли кажуть британська поліція, то завжди мають на увазі більшість поліцій графств та інших метрополій.

Раніше на цьому тижні стало відомо, що один з руских бізнесменів, котрий втік від нинішньої рускої влади, і перебував у Британії, як азюлянт, насправді не помер власною смертею, як вважали раніше, а був замордований у себе вдома, після чого Метропольська Поліція (Metropolitan Police - поліція Лондона) запустила розслідування вивчення обставин його вбивства.

Пана Ґлушкова, якому було 68 років, було знайдено мертвим у його лондонському помешканні 12 березня цього року.

Експертиза показала, що він помер від, як вони офіційно описали, "компресії шиї", або по-простому, що його було задушено.

Ґлушков втік з Расії у 2010 році і звернувся до СК про надання йому політичного притулку.

Наразі у спільній заяві органів поліцій СК йдеться про те, що рускі громадяни перебувають під ризиком, але цей ризик не є високим.

У Мет Поліції також заявили, що наразі не існує жодного сполучення між смертею Ґлушкова та отруєнням Скрипаля (див. статті нижче).

Поліція видала офіційну заяву всім руским у СК бути обережними Розташування хати Ґлушкова. Спочатку думали він помер, але потім поліція почала розслідування про його вбивство


Тим часом, рускі також сказали, що у відповідь на вигнання 23 руских дипломатів (шпигунів) з території СК, вони також виженуть 23 британських дипломати з території Расії. Проте, вони ще не оприлюднили переліку цих дипломатів. Мабуть тому, що руский мозок, як завжди, надто повільний, а для того, аби вигнати, треба знайти причину, або принаймні її видумати.

Також повідомили, що вбивство Ґлушкова переходить під контроль британської анти-терористичної поліції, через те, що у неї для цього більше ресурсів.

Новини Британії розуміють це так, що у цьому розслідуванні вже знайшли щось набагато вагоміше, ніж просто випадкове чи невмисне задушення.

Помешкання Ґлушкова розташоване у районі Лондона, який має назву Новий Молден (New Malden), який розташований біля Ричмонд, на території, яка прилягає до Kingston upon Thames.

Ґлушков є колишнім заступником директора рускої авіакомпанії Аерофлот.

У 1999 році його було ув'язнено на п'ять років за відмивання грошей та шахрайство.

Після того, як у 2006 році його знову було засуджено, але на цей раз умовно, йому вдалося втікти і у 2010 році Британія надала йому політичний притулок.

Раніше на цьому тижні Ґлушков мав з'явитися в одному з лондонських судів. Руска влада намагається добитися його видачі і звинувачує його у колишній крадіжці більше ніж сто мільйонів фунтів у компанії Аерофлот.

Відомо, що Ґлушков був дуже близьким другом Баріса Березовского, тобто ще одного руского, котрий також жив у Британії у вигнанні і також помер, як руский, тобто його у 2013 році знайшли повішаним у своїй ванній, у будинку його колишньої дружини, який розташований у графстві Беркшиа, яке розташоване на захід від Лондона, на території якого розташований вельми відомий Зáмок Уиндзора (Windsor Castle).

Ці обидва рускі дуже критично висловлювались на адресу головного руского мафіозі, Путіна.

Після того, як рускі на весь світ трубіли, що не мають нічого спільного з цими вбивствами, Секретар Оборони СК, пан Ґарі Уильямсон, в четвер наказав руским "піти геть і замкнути писок" (go away and shut up).


    Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju