Всі новини

20.03.2018 - 10:17

Вівторок, 20 березня 2018 - 10:17

Українських повій використовують у брудних кампаніях дискредитування західних політиків

Українських повій використовують у брудних кампаніях дискредитування західних політиків

Державна комісарка з питань використання інформаційного простору (Information Commissioner) у СК повідомила, що домагатиметься від уряду дозволу на інспекцію інтернет серверів британської компанії Кеймбридж Аналітика (Cambridge Analytica), яка базується у Лондоні і яку звинувачують у використанні приблизно 50 мільйонів рахунків мережі Фейсбук з метою здійснення впливу на американських виборців під час виборів президента США у 2016 році.


Про це стало відомо після того, як Канал 4 Новини (Channel 4 News), який є одним з популярних британських каналів, оприлюднив відео, на якому головний директор цієї компанії, пан Alexander Nix, у розмові з таємним кореспондентом каналу сказав, що його компанія може викладати будь-які пастки відомим політикам аби їх цілковито дискредитувати, як наприклад приймання хабарів та вчинення інших брудних афер з цими політиками.

Дану програму транслювали на четвертому каналі в понеділок, 19 березня.

Коли підставлений кореспондент запитав пана Никса, як глибоко вони за звичай "копають" під політиків аби їх дискредитувати (deep digging), той відповів, що вони у своїх брудних справах часом йдуть набагато дальше ніж тільки це.

Він додав, що для дискредитування потрібного політика чи іншої особи, вони вдаються до дуже спокусливих пропозицій і постійно записують відео і потім його оприлюднюють, головним чином у соцмережах, але й також у інших засобах, котрі мають вплив на виборців.

Він також розповів, що вони часом відсилають "українських дівчат" до дому до кандидата, якого потрібно дискредитувати. І ці "дівчата" мають зі собою камери. Він каже: "українські дівчата дуже вродливі і на мій погляд це часом дуже добре спрацьовує".

У відео він також підтвердив, що: "Все, що я вам тут розповідаю, це те, що може бути зроблено і те, що вже було зроблено.", що вказує на те, що такі брудні дії мали місце і мабуть не раз чи два.

Варто розуміти, що компанія Кеймбридж Аналітика активно працює не тільки у СК, а є глобальною і може надавати свої брудні послуги практично у будь-якій країні світу.

Після того, як з'явилося це відео, речники компанії заявили, що дане відео "дуже хибно представило" розмову головного директора компанії. Вони також наразі відкидають будь-які звинувачення в тім, що під час останніх президентських виборів у США вони співпрацювали з рускими і брали у них будь-які винагороди.


Українських повій використовують у брудних кампаніях дискредитування західних політиків Комісарка СК з питань інформації, пані Елизабет Денам


Комісарка СК з питань інформації, пані Elizabeth Denham повідомила, що почала розслідування компанії Кеймбридж Аналітика через надходження до неї інформації про те, що дана компанія здійснювала великий вплив на виборців під час кампанії з виборів президента США у позаминулому році.

Колишній працівник компанії, пан Christopher Wylie, розповів у співрозмові з журналістами, що у мережі Фейсбук через запуск групових опитувань компанія навмисне підлаштовувала "думки" мільйонів людей для промивання мізків іншим користувачам мережі.

Спочатку пані Елизабет Денам звернулася до самої компанії з проханням про надання її комісії доступу до своїх інтернет серверів, на яких зберігається вся інформація про діяльність компанії, і дала їм максимальний термін представити сервери для інспекції до понеділка, 19 березня.

Проте, до понеділка це прохання не було задоволено і тепер пані Денам повідомила, що звертається в суд для отримання відповідного ордеру. Радше за все, це клопотання буде задоволено.

Вона каже, що хоче вивчити всі ці дані і хоче зрозуміти процес їх обробки та використання цією компанією.

Речники Кеймбридж Аналітики стверджують, що всі ці речі компанія робить без порушення будь-якого чинного законодавства СК.

Разом з цим, у Фейсбук вже заявили, що проведуть зустріч на високому рівні, де також буде вивчатися робота цієї компанії у їх мережі. Вони повідомили, що вже звернулися до однієї з фірм з проханням провести аналіз діяльності Кеймбридж Аналітика у Фейсбук.

Сам засновник і директор Фейбук, пан Зáкаберґ, сказав: "Якщо всі ці дані ще існують у нашій мережі, то це буде дуже великим порушенням політики Фейбук і відтак цілковито неприпустимим.".


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/technology-43465700
    Також читайте:

Фейсбук переводить Британію у американське правове поле Фейсбук переводить Британію у американське правове поле16.12.2020

Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju