Всі новини

20.03.2018 - 23:02

Вівторок, 20 березня 2018 - 23:02

Попіл професора Гоукина поховають поруч з гробом Сер Ісаака Нютона

Попіл професора Гоукина поховають поруч з гробом Сер Ісаака Нютона

Останки професора Стівена Гоукина, який помер на минулому тижні, буде поховано у Вестмінстерському Абатстві, поруч з місцем поховання іншого видатного британського фізика, Сер Ісаака Ньютона і також біля гробу Чарлза Дарвина, котрого було поховано у абатстві у 1882 році.


Професор Університету Кеймбридж, Стівен Гоукин, помер 14 березня цього року у себе вдома у місті Кеймбридж. Йому було 76 років.

Похорон пана Гоукина відбудеться 31 березня і проходитиме у тісній приватній атмосфері.

Служба відбудеться у місцевій церкві, котру професор Гукин відвідував понад 50 років.

У 1964 році він почав хворіти мотор нейронною хворобою, яка спричинює повільне відмирання всіх частин тіла до повної смерті людини.

Тоді лікарі давали професорові Гоукину тільки два, три роки і сказали, що він довше не проживе. Проте, як показав час, вони дуже помилялись.

Від молодого до 76-річного чоловіка, професор Гоукин пройшов дуже важкий і тернистий шлях, упродовж якого він займався теоретичною фізикою та астрономією.

Попіл професора Гоукина поховають поруч з гробом Сер Ісаака Нютона Попіл Професора Гоукина буде поховано у Вестмінстерському Абатстві, пізніше в цьому році


Служба подяки професорові матиме місце у Вестмінстерському Абатстві і відбудеться пізніше в цьому році і саме тоді там буде поховано останки Стівена.

Про цю новину на сайті свого коледжу оголосили діти професора Гоукина: його донька Люсі, сини Тим та Роберт.

Вони зокрема написали: "Наш батько жив і працював у Кеймбриджі понад 50 років. Він був невід'ємною та високо цінованою частиною цього університету і цього міста.
Саме з цієї причини ми вирішили, що його похорон відбудеться у місті, яке він так сильно кохав і яке дуже кохало його.
Життя та праця нашого батька мала дуже різні значення для різних людей, як релігійних, так і нерелігійних.
Тому, служіння буде, як традиційним, так і включним для тих, хто не переймається релігією, що віддзеркалить його розмаїте життя.".

Сер Ісаака Ньютона було поховано у абатстві у 1727 році.

Пізніше, поруч з Сер Ньютоном, у 1882 році, було поховано пана Чарлза Дарвина.

Про життя професора Гоукина було зроблено дуже цікавий художній фільм, який май назву Теорія Всього, де розповідається про молоді роки професора, про те, як починалася його хвороба і про його подальше життя.

Нижче подається рекламний уривок з цього фільму.
    Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju