Всі новини

22.03.2018 - 20:59

Четвер, 22 березня 2018 - 20:59

Ника Бейлі остаточно виписано з лікарні

Ника Бейлі остаточно виписано з лікарні

Поліціянта, Сержанта Ника Бейлі, котрий був одним з перших, хто надавав допомогу отруєному колишньому рускому шпигунові, Скрипалеві та його доньці, сьогодні було остаточно виписано з лікарні.


Проте, пан Скрипаль та його донька, Юлія, все ще залишаються у критичному, але стабільному стані у лікарні Солисбері, під ретельною охороною британських спецслужба та військових.

Сержант Бейлі дуже подякував лікарям та медперсоналові за своє перебування у лікарні і також сказав, що його подальше життя вже більше не буде таким, як було до цього.

Він сказав, що на цьому світі просто немає слів аби розповісти про те, що він відчував і що йому крутилося в голові упродовж всіх цих днів.

Він також висловив надзвичайну подяку всім медпрацівникам лікарні та всієї Британії, за все те, що вони роблять для людей.

Його дружина, Сара, також подякувала лікарям і сказала, що весь цей час був і мабуть залишиться для неї найдраматичнішим відрізком у цілому її житті.

За словами БіБіСі, інший поліціянт, котрий також надавав допомогу Скрипалеві та його доньці, все ще залишається у районній лікарні Солисбері. Проте, це місце перебування є тільки їх припущення, а не твердий факт.

Від четвертого березня, коли рускі вчинили цей жахливий напад, за медичною допомогою вже звернулись понад п'ятдесять людей.

Один з суддів Суду Захисної Служби (Court of Protection Service), Суддя Дейвид Уильямс, котрий відстежує перебіг цих подій, сказав, що він не має повної впевненості в тім, що пан Скрипаль та його донька зможуть цілковито видужати від цього жахливого та підступного отруєння.

Він також сказав, що: "їх психічну ємність було пошкоджено до невідомого рівня".

Ника Бейлі остаточно виписано з лікарні Сєрґєй та Юлія Скрипаль все ще залишаються у лікарні у критичному, але стабільному стані


В Суді Захисної Служби, де відбуваються слухання у справах, котрі мають вплив на добробут вразливих та хворих людей, надали лікарям дозвіл взяти зразки крові Скрипаля та його доньки і передати ці зразки фахівцям з хімічної зброї.

Тести цієї крові будуть проводитись командою фахівців Організації Заборони Хімічної Зброї, котра на цьому тижні прибула у Сполучене Королівство.

Суддя Уильямс, зокрема сказав: "Медичні тести наразі вказують на те, що ментальна спроможність Скрипаля та його доньки могли бути пошкоджені до невідомого рівня та до невизначеної степені.".


Тим часом вчора, під час парламентських слухань, Державний Секретар у Зовнішніх Справах СК, пан Бóрис Джонсон, прирівняв проведення цьогорічного чемпіонату з футболу у Расії з подіями 1936 року, коли тодішній канцлер Німеччини, пан Адольф Гітлер, використовував олімпіаду в цілях власної пропаганди.

Борис сказав, що думає, що Путін також хоче використати цей чемпіонат, як гучний захід власної пропаганди і закликав все прогресивне людство бойкотувати ці ігри.

Це викликало дуже бурхливу реакцію у Британії, відлуння якої ще буде тривати дуже й дуже довгий час.


    Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju