Всі новини

23.03.2018 - 18:13

П'ятниця, 23 березня 2018 - 18:13

Терорист Parsons Green отримав пожиттєве ув'язнення

Терорист Parsons Green отримав пожиттєве ув'язнення

Вісімнадцятирічному юнакові, мешканцеві графства Сарей, який вчинив теракт на лондонській станції метро, Парсонс Ґрін, у минулому році, було присуджено довічне ув'язнення, з мінімальним терміном 34 роки.


Теракт, про який йдеться, мав місце 15 вересня минулого року, коли саморобна бомба терориста випадково вибухнула не там, де мала вибухнути, через що 51 людина отримали поранення різної складності.

Молодий чоловік на ім'я Ahmed Hassan, 18 років, котрий вчинив цей теракт, був мешканцем графства Сарей, яке розташоване на південний захід від Лондона.

Його саморобна бомба, яка була начинена цвяхами, шурупами, та іншими подібними матеріалами, мала на меті нанести якомога жахливішої шкоди її потенційним жертвам.

Юнак є вихідцем з Іраку і перебував у Сполученому Королівстві, як азюлянт, тобто людина, яка звернулася з проханням про надання їй політичного притулку.

Відомо, що пан Гасан перед терактом проходив по державній програмі дерадикалізації молодих людей, яка, як це тепер зрозуміло, не виявилась успішною.

Під час оголошення вироку, пан Суддя Haddon-Cave, сказав, що його задовольнив той факт, що даний випадок розглядали, як терористичний напад, і наголосив, що "Гасан планував свій теракт з безболісною впевненістю та майже військовою ефективністю та одночасно видавав себе за майже відмінного азюлянта".

Під час судових слухань йшлося про те, що пан Агмед звинувачував Британію у смерті свого батька, який загинув у Іраку, під час останньої іракської війни.

Прокурори також розповідали, що якби та бомба була не вибухнула випадково та частково, а вибухнула у потрібний час та у потрібному місці і на всю свою потужність, то було б постраждало дуже багато людей, адже у ній містилося понад 2 кілограми цвяхів, шурупів, ножів, гайок і болтів.

Пан Гасан конструював свою бомбу у містечку Sunbury-on-Thames, у будинку його опікунів, у той час, як їх не було вдома.

Рано вранці 15 вересня минулого року, Агмед сів у потяг зеленої, тобто Приміської (District) Лінії на станції Уимблдон. Він зійшов з потяга за одну зупинку до станції Парсонс Ґрін, залишивши вибухівку з таймером на підлозі вагону у звичайному супермаркетівському пакеті.

Його було заарештовано наступного ранку у місті Довер, яке розташоване на південному узбережжі графства Кент.

Наразі ситуація розуміється так, що пан Гасан вже не мав ні батька, ні мами.

Якщо цей чоловік взагалі знову побачить волю, то це найраніше трапиться, коли йому буде вже 52 роки.


    Також читайте:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju