Всі новини

24.03.2018 - 09:58

Субота, 24 березня 2018 - 09:58

За смертельну аварію на М1 полякові дали 14 років, англійцеві понад 3

За смертельну аварію на М1 полякові дали 14 років, англійцеві понад 3

Двох водіїв вантажівок, громадянина Польщі, Ryszard Masierak та англійця David Wagstaff було визнано винними у спричинені аварії, яка трапилась на автомагістралі М1, у графстві Бакинемшиа.


Ричард Масірак, 31 рік, отримав 14 років ув'язнення.

Інший водій, Дейвид Ваґстаф, 54 роки, отримав понад три роки (40 місяців) позбавлення волі.

Як повідомлялося раніше, вісім людей було загинуло у тій жахливій аварії, яка трапилась приблизно о третій годині ранку.

Під час оголошення вироку, суддя сказав, що це була найжахливіша аварія за останні 26 років.

Того прикрого дня, пан Масірак їхав вантажівкою по магістралі М1, доза алкоголю у його крові у два рази перевищувала дозволену.

Він почував себе не дуже добре і вирішив припаркуватися прямо на одній з ліній автомагістралі, що є дуже великим порушенням правил їзди на автомагістралях, і вирішив лягти собі поспати і навіть попри те, що на автомагістралі була ще одна критична (запасна) смуга.

Через деякий час по тій самій смузі їхав, пан Джозеф Сірак, приватний водій, який своїм бусом перевозив індуських туристів з міста Нотинем до Лондона. Коли він побачив перед собою припарковану фуру пана Масірака, він увімкнув аварійну сигналізацію і вирішив виїхати на праву смугу аби об'їхати припарковану фуру.

Проте, далі за ним по тій самі смузі у фурі компанії FedEx, їхав пан Ваґстаф, який саме у той час вів собі звичайну телефонну розмову зі своїм товаришем. Розмова велась через бездротове з'єднання, тобто пан Ваґстаф не тримав в руці телефону і відтак в принципі не порушував жодних правил руху.

Коли пан Ваґстаф зненацька побачив перед собою бус, який повільно виїздив на праву смугу він мав десь 250 метрів аби загальмувати та зупинити свою вантажівку, але він цього не зробив і радше за все тому, що його мозок був більше заморочений його розмовою з товаришем, ніж тим, що відбувалося пере його очима.

В результаті цього фура пана Ваґстаф в'їхала прямо в бус, де було вісім людей і притиснувши його до фури пана Масірака, зім'яла його практично в пляцок. Дивіться більше фотографій у попередній статті про цю аварію, у посиланні нижче.

Всі вісім людей загинули.

За смертельну аварію на М1 полякові дали 14 років, англійцеві понад 3 Аварія трапилась у серпні 2017, вісім людей загинуло


Коли на місце пригоди приїхали поліціянти, почали задавати питання панові Масіракові, то він їм всіляко брехав і навіть казав, що він не був водієм тієї вантажівки.

Пізніше також стало відомо, що пан Масірак не мав чинних прав на водіння вантажівки. Їх у нього вже було відкликано кілька місяців раніше за їзду у нетверезому стані. Проте, він про це нікому не повідомив і продовжував працювати водієм на компанію AIM Logistics.

В суді також повідомили, що після того, як пан Масірак відсидить 14 років, його буде депортовано з території СК.

Під час оголошення вироку суддя звернувся до пана Ваґстаф і сказав: "Ви їхали зі швидкістю 56 миль на годину (90 km) і коли побачили бус ви навіть не подумали загальмувати, бо ви більше зосереджувались на своїй телефонній розмові, яка тривала понад годину, і не зосереджувались на дорозі.".


    Подібні статті:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju