Всі новини

25.03.2018 - 21:38

Неділя, 25 березня 2018 - 21:38

Уряд оголосив про долучення до NHS понад 3К додаткових акушерок

Уряд оголосив про долучення до NHS понад 3К додаткових акушерок

Задля забезпечення все більшого дефіциту акушерок в англійських лікарнях, упродовж наступних чотирьох років у британських університетах буде створено понад три тисячі додаткових курсів акушерок.


Про це було попередньо оголошено в суботу, 24 березня, речниками центрального уряду, де також повідомили, що кількість навчальних місць з підготовки акушерок зросте на більше ніж 25 відсотків, що називають найбільшим зростанням штату акушерок за всю історію Національної Служби Здоров'я (NHS), тобто від 5 липня 1948 року, коли була створена служба.

Варто нагадати, що у минулому році було оголошено про створення додаткових робочих місць для медсестер та медбратів.

У одному з провідних британських університетів з підготовки молодших медпрацівників, Королівському Коледжі Акушерок (Royal College of Midwives), заявили, що щиро вітають цю новину. Проте, вони також наголосили, що підготовка додаткових акушерок вирішує проблему забезпечення NHS тільки наполовину, бо на підготовку такої великої кількості кандидатів потрібно буде вельми багато часу і грошей.

У наступному році на території Англії буде підготовлено 650 додаткових акушерок. У кожному наступному після цього році, буде готуватись по тисячі щороку, тобто упродовж чотирьох років загалом має бути підготовлено 3'650 акушерок і акушерів.

Ця новина надійшла практично тоді, коли раніше на цьому тижні було оголошено про підвищення зарплати працівникам Національної Служби Здоров'я, в середньому на 6.5%. Тоді повідомлялось, що окремі з працівників отримають надбавку у розмірі навіть 25%.

У 2010 році, коли після лейбористів до влади прийшов коаліційний уряд, який складався з консерваторів та ліберал-демократів, новий Канцлер СК, пан Джордж Озборн, тоді був заморозив будь-яке підвищення зарплати працівників служби здоров'я і таким воно залишається до зараз.

Варто зазначити, що на підготовку вище згаданої кількості додаткових акушерок уряд виділить загалом 97 мільйонів фунтів.

Секретар з Охорони Здоров'я та Соціального Догляду центрального уряду СК, пан Джéремі Гант, офіційно оголосить про цей захід у вівторок, 27 березня.

Очікується, що пан Гант також дасть обіцянку про те, що десь від 2021 року догляд за вагітними матерями буде здійснюватись тією ж або тим самим акушером упродовж всього періоду їх вагітності, під час пологів та під час родів.

Пан Гант повідомив про це у своїй розмові з відомим журналістом комерційного каналу ITV, паном Роберт Пестон, яка має назву Пестон в Неділю (Peston on Sunday), де він також сказав, що покращення догляду за вагітними потенційно допоможе врятувати від смерті 700 маляток щороку і також допоможе врятувати ще 500 маляток від пошкодження мозку під час народження, але для цього потрібно більше акушерів та акушерок.

В уряді також повідомили, що цей захід є одним з низки високо амбіційних заходів уряду, спрямованих на те, аби до 2025 року зробити англійську Національну Службу Здоров'я найбезпечнішим у світі місцем народжування дітей та більше ніж наполовину зменшити кількість мертвонароджених.

Разом з цими планами, уряд також хоче запровадити працівників підтримки матерів (maternity support workers, скор.: MSW), разом з запровадженням особливих національних стандартів, яких ці працівники будуть зобов'язані дотримуватись.

За останні п'ять років до служби здоров'я Англії долучилось майже вісім тисяч нових акушерів та акушерок.

Проте, за цей самий період цю професію залишили майже дев'ять тисяч працівників, головним чином через вихід на пенсію.

На цей час у Національній Службі Здоров'я Англії працює 22'500 акушерів та акушерок. Зростання числа акушерок за останні роки було зумовлено не так підготовкою власних кадрів, як головним чином через вербування вже підготовлених працівників за кордоном.

За даними вище згаданого Королівського Коледжу Акушерок, на даний час дефіцит акушерок на території Англії складає приблизно три з половиною тисячі працівників.

За даними Світової Організації Охорони Здоров'я за 2012 рік у СК на кожні тисячу народжень мертвими народжувались в середньому 3.4 малятка, у той час, як в Україні ця цифра складала 8.

Найбезпечнішими країнами, де у 2012 році народжувалось найменше мертвих дітей, є Ватикан та Ліхтенштайн, де на кожну тисячу мертвими народились нуль дітей. Потім йдуть Сингапур, Фінляндія, Норвегія, Данія, Ісландія, та інші.


    Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju