Всі новини

26.03.2018 - 19:53

Понеділок, 26 березня 2018 - 19:53

У Worcester водій також хотів дивитися телевізор

У Worcester водій також хотів дивитися телевізор

Двом членам сім'ї було перебито кілька кісток після того, як авто на швидкості в'їхало прямо у стіну їх вітальні в зупинилося перед самим телевізором.


Пан Robert Beattie, його дружина, Mel, та їх 15-річна донечка, Tash, всі сиділи собі гарно у вітальні і дивилися телевізор.

Дружина і донька пана Біті наразі залишаються у лікарні.

У поліції повідомили, що цей випадок трапився у місті Worcester, що у однойменному графстві Уосесташиа, що межує з південним заходом міста Бирмин(г)ем.

У поліції також повідомили, що у цій справі вже було заарештовано 26-річного чоловіка, якому наразі інкримінують спричинення тілесних пошкоджень через небезпечне водіння.

Сам пан Роберт Біті розповідав, що: "Після того, як до нас вгналася та машина, я відразу забрав свою дружину на кухню. Вона вся тремтіла і була цілковито спантеличена і не розуміла, що трапилось.
Потім я пішов за донечкою, але вже через щойно зроблений вхід. Вона була з іншого боку машини і також була шокована та спантеличена.".

У Worcester водій також хотів дивитися телевізор Пан Роберт Біті сказав, що то було, якесь небачене диво, що його сім'я залишилася живою    Також дивіться:


Курс британського фунту до долара, євро та гривні
Всі новини wci nowyny latynkoju zja storinka latynkoju